Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nem tudok dönteni, hogy mit...

Nem tudok dönteni, hogy mit kérjek névnapomra. Szerinted?

Figyelt kérdés

Gépembe új cuccok + új op.rendszer

Használtan iPhone

Cruiser kerékpár


18l



2012. máj. 5. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Minek névnapra akármi is?
2012. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amúgy egy Audi A6oson alul nem kérnék semmit...
2012. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Névnapra nem virágot és esetleg bonbont szokás kapni? (És kérni meg semmit...)
2012. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérj semmit, mert az nem túl udvarias dolog. Aki örömet akar neked szerezni, az úgyis megajándékoz.
2012. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Indexlámpakapcsoló-visszahúzórugót.
2012. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gyémánt fülbevalót.

Szülinapodra meg hozzáillő láncot-karkötőt.

nah

2012. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kisebb korom óta ez van.

Nagyszülőktől pénzt kapok, anyáméktól amire éppen szükségem van. De általában 'mindig mindent megkapok'.

2012. máj. 6. 10:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kerékpár bőven elég egy névnapra 18 évesen.
2012. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam egy kicsit, mérlegeltem.

Sajnálom anyámékat, hogy 30-40.000 Ft-ot adjanak ki egy bicajért. Általában mindenhová gyalog megyek, a városba kb 15 perc alatt érek fel.


Telefonom van, két éve bírja a strapát. Elhatároztam pedig, amikor megkaptam a mostani telefont, hogy addig fogom használni, amíg be nem adja a derekát, de 'elcsábultam' egy Nokia c3, Blackberry 8520, és egy iPhone láttán, pedig tudom, hogy van telefonom, és nem kell még egy.


A gépem is működik, sokkal jobb állapotban van, mint az apám laptopja, de így sem ártana bele pár új cucc. Aztán gondolkoztam, és rájöttem, hogy nem használnám ki egy nagyobb teljesítményű gép 'tulajdonságait', mert nálam kifújt annyival a gépezés, hogy net, szövegszerkesztő, pasziánsz, max torrent, de már nem is nagyon használom.


Már mondtam, hogy nem is hiszem, hogy kérek bármit is névnapomra. Csak köszöntsenek fel, és ennyi.


Karácsonykor is így voltam, mondtam, hogy 'mindenem' megvan, nem kérek semmit, csak kívánjanak boldog névnapot. Nagy- és keresztszülőktől decemberben összejött nettó minimálbérnyi összeg (ezzel gazdálkodom most), anyáméktól kaptam egy elég drága pólót (7000.-, nekem drága, mert általában akciósan veszek minden ruhát, és maximum 1500 Ft-okat adok ki egy-egy ruháért. Szerencsére a New Yorkerben kilehet fogni jó ruhákat 1500 Ft-ért is, és akár ez alatt, és nem mondja meg senki, hogy esetleg 290 Ft volt akcióban), és egy pulcsit (10.000 Ft felett volt)

2012. máj. 7. 14:05
 10/13 A kérdező kommentje:
*Karácsonykor is így voltam, mondtam, hogy 'mindenem' megvan, nem kérek semmit, csak kívánjanak boldog karácsonyt.
2012. máj. 7. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!