Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adjak anyunak névnapra?

Mit adjak anyunak névnapra?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz a névnapja. Van egy tonna virága, meg díszcucca, azt nem akarok neki venni. Ékszere van nagyon sok, meg csak az arany/ezüstöt bírja mert allergiás a bizsura.

Jóformán semmi használható ötletem nincs. Addig eljutottam, hogy süthető gyurmából csinálhatnék neki valami szépet. De ennél tovább nem jutottam. Valaki könyörgöm segítsen :D


2012. aug. 2. 10:55
 1/1 14Szandi14 válasza:
100%

Szerintem adhatnál neki dobozt.Mármint Hobby boltba lehet kapni ilyen tárolódobozokat.(kisebb méretűeket) amibe ékszert lehet tárolni és azt kifesthetnéd és akkor azt is adhatnád vagy egy lapra rajzolhatnál neki meg ilyesmi. Esetleg ha tudsz sütni valami sütit azt is süthetnél neki az is szép ajándék!


Ja és lécci értékeljetek! Köszi :)

2012. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!