Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adhatnék anyukámnak a...

Mit adhatnék anyukámnak a névnapjára?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a házi készítésű ajándékokat. Egy kis tortát gondoltam sütni a tesóm segítségével, de pont azon a napon, kora reggel megyünk kirándulni, és előtte nem szeretném Neki odaadni, és a kirándulásra meg hogyan vigyem... Szóval a tanácsotokat szeretném kérni mert már ötletem sincs, annyi mindent készítettem neki. Előre is köszönöm a válaszotokat! 12/L

#ajándék #anya-lánya #ajándék anyáknak
2012. júl. 6. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

adhatnÉk !!!

Amúgy meg akármit adsz, biztos örül neki. Készíts neki valami kis ékszert vagy ilyenek. Névnapra nem kell akkora felhajtás.

2012. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy szép kis terítőt hímezz, vagy varrj, azt könnyen el tudod vinni a kirándulásra is. És, ha nekiláttok falatozni, elő is veheted :-)
2012. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokát, és elnézést a helyesírási hibákért. Hozzáfűzném: senki sem tökéletes!!!
2012. júl. 6. 11:58
 4/5 anonim válasza:

Süss neki valami kekszet azt elviheted a kirándulásra is és az sokáig friss marad

:)

2012. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a kekszs dolog nagyon jó ötlet!!! :)
2012. júl. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!