Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mi volt a legjobb névnapi...

Mi volt a legjobb névnapi ajándékotok?

Figyelt kérdés
Elsősorban a párotoktól kapottra lennék kíváncsi. De bármilyen ajándékélményeteket leírhatjátok, ami nektek az eddigi legjobb volt. :)

2012. aug. 5. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

1éves Externet 1024/128 Kbps ADSL internet előfizetés.

Apámtól kaptam 5 évvel ezelőtt.

2012. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Már egyetemre jártam, több száz km-re a városomtól.A névnapomon pont hazajöttem hétvégére és a legjobb barátnőm az összes gimis barátunkat összecsődítette az egyik kocsmába (mindenki szerte szét ment tanulni). Amikor benyitottam és megláttam őket, el sem akartam hinni. Szerintem meg sem köszöntem rendesen. Azóta sem voltam velük úgy együtt és szerintem már nem is leszek :(
2012. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legjobb az volt, amikor a barátom meghívott magukhoz ebédre, amit ő csinált. Örmény levest készített, amiben aszaltszilva volt, meg valami spanyol tojásos ételt, Ördögtojást. Nagyon jólesett, olyan aranyos és romantikus ajándék volt. Még az anyukája is csinált nekem sütit, amire nem is számítottam. Ez idén volt.
2012. aug. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én a szüleimtõl kaptam pénzt "költsd el amire akarod" címmel :D
2012. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is kb 5-6 éve kaptam húsvétre olyan ajándékot, hogy internet.

Ez az összehívós dolog engem is nagyon meghatott volna és jól esett volna. :)

Hmm.. romantikus vacsora. :)

Pénzt én is szoktam kapni, de aztán sosem költöm el, hanem elrakom, hogy gyűjtöm, de valahogy sosem akar szaporodni..


Az én legjobb ajándékom az akkor volt, mikor megkaptam karácsonyra a gitáromat. Nagyon meglepett, mert nem számítottam rá. Bent voltam a szobámban, kihívtak, és megláttam a fa alatt a gitárt. :)


Várom a további válaszokat! :)

2012. aug. 7. 11:11
 6/7 anonim válasza:
engem elvitt a barátom a tengerpartra.. nagyon jó volt :)
2012. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

páromtól névnapomra a világ legcsodálatosabb ajándékot kaptam :)

már régóta szerettem volna babát tőle, de mindig elzárkózott a kérdés elől. egy idő után már nem firtattam a dolgot.

viszont a névnapomon felhozta, hogy akkor mostantól próbálkozunk a trónörökössel. utána még egyszer megjött sajnos, de a második próbálkozós hónapban sikerült!!

annyira boldoggá tett ezzel.


szóval a névnapomra megkaptam a saját családunkat :D

2012. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!