Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A legjobb barátnőmnek lesz a...

A legjobb barátnőmnek lesz a 16. születésnapja és valami nagyon különleges ajándékot szeretnék venni neki. Valami jo ötlet kéne. Ti mit vennétek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
te ismered neked kell tudni minek örülne.Mindenképp olyat ami megmarad emléknek tehát nem parfümöt...biztos van közös képetek,menj be egy fotóshoz és nyomattasd rá a közös képetek egy bögrére vagy pólóra...2000-2500 ft körül van .
2012. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen elég jo ötlet.de azért a többi ötletet is várom.
2012. aug. 4. 00:55
 3/7 A kérdező kommentje:
ár nem számit.
2012. aug. 4. 01:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyűjtsd össze a közös képeiteket és csináltass belőlük egy nagy posztert:D

Vagy valami, amit nagyon szeret, pl. a kutyákat vagy a lovakat.. Valami olyasmi legyen amit imád, vagy ami a barátságotokra emlékezteti:D

Az első ötlete is nagyon jó!:D

2012. aug. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
közös képeitekből 1 naptárat :D mondjuk én a csajaimnak szoktam adni (mindig mindik kap 1et :S:D)
2012. aug. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem ne tárgyi ajándékot adj nem az ár a lényeg bár nem tudom mióta ismered de pl. egy kirándulás szép helyre (vízeséseshez gyalogtúra, erdei kerékpártóra, séta, kocsikázás, lovaglás)-te ismered neked kell tudnod.
2012. aug. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én el tudtam intézni a legjobb barátnőmnek, hogy a Tankcsapda frontembere felhívta, és felköszöntötte születésnapján. Azt mondta, ez volt élete legjobb ajándéka, és soha nem felejti el, azóta is emlegeti :)
2012. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!