Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol és milyen keresztapának...

Sidel kérdése:

Hol és milyen keresztapának adható ajándékot tudtok?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon rendes keresztapám, aki apámnál is többet ad nekem és szeretném valahogy meghálálni. Adnék neki valami saját készítésűt is természetesen, de szeretnék adni neki valami mást is, amit tud rendesen használni és emlékezteti rá, hogy milyen jó keresztapa.

Tehát ilyen Legjobb Keresztapás feliratos dolgokra gondolok.

Lehet, hogy kicsit érdekes kérdés, amire páran kapásból azt felelik, hogy tök mindegy mit adsz, mert manapság akármire lehet ilyen feliratot tenni és lehet, hogy igazatok is van, de szeretném meghallgatni esetleg olyan emberek véleményét, ötletét is, aki tud valami különlegeset ajánlani számomra.



2012. júl. 18. 19:29
 1/2 anonim válasza:

Neten lehet rendelni nagyon ötletes dolgokat! Pl.: Én ezt vettem karácsonyra apukámnak:

[link]

2012. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz az ötletet, jó ez a honlap! :)
2012. aug. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!