Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyen ajándékot vegyek/készít...

Milyen ajándékot vegyek/készítsek?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyunk együtt a barátommal és nemsoká névnapja lesz. Fogalmam sincs milyen ajándékkal kellene meglepnem és azt sem, hogy milyen árban és nagyságrendben gondolkozzak. 19 éves. Tudnátok segíteni? Jöhetnek ötletek vagy akár példák, hogy ti mivel leptetek meg másokat. Előre is köszönöm! :)

16/L



2012. okt. 14. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Meglepném egy saját készítésű romantikus vacsorával, vagy sütnék neki finom sütit/tortát. Bár névnapot sosem ünneplünk, de pl. szülinapra mi ilyenekkel szoktuk meglepni egymást, ajándékot sosem veszünk egymásnak.

24/N

2012. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyetertek az elozo hozzaszoloval:-)) Nalunk is igy volt, hogy pont ugy jottunk ossze hogy akkoriban volt a szuletesnapja, es mivel csak 1-2 hetesek voltunk nem akartam neki nagyon vasaralni, meg mit??! Ugyhogy Elmentunk moziba(amit igaz hogy ő fizetett mert ő a pasi..) de aztan elhivtam magamhoz, ahol a kedvenc kajaja, es egy nagy tal tele a kedvenc sutemenyebol:))) Nagyon imadta!!
2012. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
egy konyv mozi ilyesmi.
2012. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

2. te egy bunkó paraszt vagy...

szülinapja volt, és "te elvitted moziba" amit ő fizetett?

halj meg :D

2012. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egy képet rólatok, vagy a kedvenc bandája/énekese cédéjét
2012. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

4-es te pedig egy primitiv ember:))

Koszonom a jokivansagodat:DD

2012. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én vagyok a primitív te retardált gyökér?

Szerinted örült annak, hogy elment a moziba amit ő fizetett és ezt ajándéknak mered nevezni te senkiházi?


Primitív te jóég, te ragaszkodsz ehhez az őskori hagyományhoz te szerencsétlen. Öld meg magad

2012. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!