Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » SOS! Mit vegyek a barátomnak?...

SOS! Mit vegyek a barátomnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a névnapja.Több mint 3 hónapja vagyunk együtt.Nagyon szeret táncolni,sportolni most MMA edzésre jár.Kedvenc itala a Jegermeister és gyűjti az olyan dolgokat is.Sörös poharakat is gyűjt de abból már van neki egy csomó.Arra gondoltam,hogy sütök neki sütit csak nem tudom,hogy melyik a kedvence meg az a baj ezzel,hogy nagyon rosszul sütök.Vagy vegyek neki 1 névnapi lapot meg csokit vagy kulcstartót csináltassak a nevemmel? Szerintetek mit adjak neki?

2012. okt. 23. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Csináltass neki egy tollat, amibe belegravíroztatod a neved, vagy az ő nevét, vagy azt, hogy szeretlek. Vagy vegyél neki valami kis üveges italt. Mondjuk valami whiskyt, vagy vodkát, vagy valamit. Ilyen 2-3 deciset.
2012. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a süti szuper :)
2012. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha nem tudsz sütni, akkor a sütést nem ajánlom :))
2012. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha gravíroztatsz, akkor az is lehet jó, hogy ha van valami közös emléketek és azt. akkor csak ti ketten tudjátok mit is jelent :)
2012. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Különböző újságoknál vagy prinkernél lehet ilyen közös dolgokat csinálni (pl puzzle egy fénykép,párna,bögre,póló,fehérnemű mittudomén),vagy ha gravíroztatsz egy tollat :)
2012. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Valami olyan süti, amiben van a kedvenc söréből is.
2012. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek de már asszem kitaláltam :) csináltatok 1 közös képet amit majd keretbe tud tenni és igy legalább este rám fog gondolni ha megnézi :))
2012. okt. 24. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
sok értelme volt a kérdésnek:D
2012. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aztán mindig kiveri rád XDD
2012. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!