Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » 24 éves srácnak milyen "cukisá...

24 éves srácnak milyen "cukiságot" vegyek névnapra?

Figyelt kérdés

Valami cukiság kéne ami maradandó és nem túl gáz egy pasinak. Eddig eszembe jutott: kulcstartó, plüssvalami, mi van még?

Tavaly még nem ismertem eléggé, söröskorsót kapott valami vicces felirattal, de sose sörözik, nem illik hozzá ilyen férfias ajándék.



2012. nov. 9. 19:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Ne vegyél neki plüss cuccokat, sírva kérlek. Ne vegyél neki "cukiságot" sem, találj ki valami eredetit, ami rá jellemző. Nem ejtett el valami megjegyzést, hogy mi kéne neki? Semmi sem jut eszedbe, amit mondjuk te magad megcsinálhatnál neki 1-2 óra ráfordítás mellett? Én nem használható dolgokat akarnék, vagy valami blőd feliratot, legkevésbé kulcstartót, hanem valamit, ami a közös "történetünkre" emlékeztet. Most tökmindegy milyen kapcsolatban vagytok, érted mire gondolok. 22/F
2012. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiúnak SOHA ne adjál "cukiságot".
2012. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feliratos nyaklánc vagy karkötő.
2012. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy kerüld a plüssöt és egyéb cukiságokat. Annál égőbbet el sem tudok képzelni, mint hogy egy 24 éves férfinak plüssöt ad valaki. Vérciki!! Ezeknél még a semmi is jobb. Ha nincs semmilyen ötleted, az is bőven elég, ha egyszerűen csak megköszöntöd, két puszi kíséretében.
2012. nov. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!