Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nevnapjakor egy tanárt illetle...

Nevnapjakor egy tanárt illetlenség/neveletlenség megölelni?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem.. De mégsem merem ajándék után megölelni pedig megszeretném.
2012. nov. 25. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha te lány vagy, ő meg férfi, akkor nem ajánlanám

a fordított esetben sem

egy lány a nőtanárt megölelheti, ha olyan a viszonyuk, és nem lesz általa stréber, nyalizósnak kikiáltva az osztály által

ha a legelső eset van, és tetszik neked a tanár, akkor még inkább ne

csak jó szándékból mondom

2012. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15L vagyol és a tanárom nő és viszonylag jo a kapcsolatunk Szerintetek azt gondolná hogy nyalizok neki?
2012. nov. 25. 20:18
 3/11 A kérdező kommentje:
vagyok*
2012. nov. 25. 20:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nem ő, mert ha egy kedves jó tanár, akkor megértené a szeretetedet

a többiek gondolhatják....elég kegyetlenek tudnak lenni a gyerekek, mert nem mindegyik érti meg a mély, őszinte érzéseket

2012. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Sz@rd le a többiek véleményét, zúzd le aki ezzel szemétkedik. :D És egyébként nem gáz.
2012. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg gáz, mégis csak egy tanár.. Nem tudom mennyire vagytok jóban, de én speciel soha nem öleltem meg tanáromat, nem tudom, szerintem az elég furán jön ki. Persze ez az én véleményem.
2012. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintemis furán jönnek de még mad meglátom
2012. nov. 29. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem bájos, hogy ölelgetni akarod.:D Főleg, hogy a legtöbben meg utálják őket, illetve az a divat. Hát idehaza nem nagy kultúrája van ennek. Azért próbáld meg, hátha világméretű trenddé avanzsáló, ragadós példát mutatsz.
2012. dec. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pntekem adom át az ajándékot, ti mit csinálnátok a helyemben?
2012. dec. 3. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük az ottani osztályközösséget, szokásokat. Ha nem volt szokás eddig ez, akkor biztosan meghökkentő cselekményre készülsz. Ha elő-előfordul, akkor nem. Bár tényleg nem szokványos ez. Én nem mondom azt sem, hogy szigorúan kötni kell magunkat a konvenciókhoz. Az úttörő munkája becsülendő és te lehet, hogy épp azzá válsz ezzel. Szerintem lépd meg, lecsukni nem fognak érte. Mi az ajándék?
2012. dec. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!