Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyen ajándékot vegyek neki?

Milyen ajándékot vegyek neki?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves lány,vonzódom hozzá,szerelem első látásra kategória. szülinapjára tavaly kapott egy vámpíros könyvet(Vámpírakadémia) DE,utánna tudtam meg,hogy mélyen keresztény,oké...

Hamarosan itt a névnapja és nem tudom mit vegyek neki...

15 éves,pesti,keresztény,kicsit más mint a többiek,meg van mindene,de mégse.



2013. jan. 24. 08:17
1 2
 1/14 anonim válasza:

A lányok mindig elmo.djanak valamit hogy mit szeretnének ha akarjàk ha mem csa egy kicsit oda kell figyelni rá például amikor megy egy reklám a tévébe valami ruháròl cipőről biztos mondta valamikor "ez de jòl néz ki nagyon tetszik"erről tudhatod hogy valamit szeretne

Vagy vegyél neki egy kismacit egy szívvel ajd hozzá egy kis csokit amit szeret .jobbat nem tudok nem ismerem. Remélem segítettem.

2013. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

1. A csoki tutira bejön :D

2. Ha szereti az ékszereket akkor olyat vegyél amit a legtöbbet látsz rajta (pl: nyakláncot hord sűrűn akkor vegyél neki egy nyakláncot, de valami szépet ami illik hozzá)

2013. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%

vegyél neki szentképet

minél gicsesebb,annál jobb

pffff

2013. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Egy nő parfümnek (nyilvan erzed rajta hogy milyen illatokat kedvel.. Édes, gyümölcsös, stb.) és ékszernek mindig örül. Ezekkel könnyen mellé lehet nyùlni, de ha ismered a lányt nem hibázhatsz nagyot.
2013. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Se ékszereket nem hord,se nem fújkálja magát,nagyon magának való,tavaly,hirtelenjébe vett könyv után kicsit furán nézett rám...

Egyébként is,szerintem csak a család erőlteti rá a kereszténységet...


Könyvcímek esetleg?


1. és 2. köszi... :) Remélem bejön :)

2013. jan. 28. 22:47
 6/14 anonim válasza:

Nem tudom, idoben írok-e még, de szerintem könyvet adj neki. Ne vámpírosat, hanem valami olyat, ami nem a tinilányok körében felkapott. (pl három testor.) persze fennál a veszélye, hogy nem szeret olvasni, én csak magamból indultam ki.

de amúgy a csokival nehéz melléfogni, azt jó lenne megtudnod, hogy allergiás-e valamire, mert pl én csomószor ha ajándékba csokit kapok, milkát adnak, arra pedig allergiás vagyok, és nagyon bosszantó tud lenni.

2013. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

szeret olvasni,de ilyen misztikus dolgokat.. Kicsit elvont..

édesszáju :) nincs tudtommal semmi baja :)


valami olyan könyv ami nem túl híres de jó a története?

2013. jan. 30. 12:45
 8/14 sztrecskó ***** válasza:

Attól misztikus, mert keresztény? Vagy csak neked misztikus?

Én is mélyen keresztény vagyok, de aki kidobja pl a harry Pottert vagy a Gyűrűk urát, az már fanatikus. Tavaly nem tetszett neki a könyved? Már csak mert lehet, utána elolvasta és nem volt rossz véleménnyel róla. Ennek az ajándékozásnak a körülményeit bővebben leírhattad volna.

Szerintem ne könyvet adj neki, azt nehezebb eltalálni, hogy milyen az ízlése. Valami márkásabb bonbon, csoki szerintem mindig jó ajándék, pl. Lindt, Szamos...

Ha könyvet akarsz, akkor talán valami klasszikusabbat adhatnál neki, pl Kisasszonyok, jane eyre... Más ötletem nincs! Ha esetleg a misztikus szót megmagyaráznád, lehet tudnék segíteni.

2013. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A Harry Pottert és a társait szereti...

Azon kívül,hogy keresztény,hisz még pár "földöntúli" dologba,meg mindig is kacsingatott arra felé.

Hát ajándékozás,15 szülinapja volt,én meg ismerősömmel betoppantam hozzájuk,nem is volt gond.

Meg se lepődtek,mintha tudták volna,hogy megyünk...

Hangulat megvolt,kicsit nézett mikor meglátta a könyvet.

Valójába nem tudom,hogy melléfogtam e a könyvel vagy sem.

Meg mindig kicsit elvont a lány... szval keresztény is,de hajlik más felé is,értem ezalatt a sátánizmust.

2013. jan. 30. 22:30
 10/14 anonim válasza:
Az aztán érdekes keresztény, akkor vegyélneki ilyesmit témával foglakozó könyvet, de ne olyat, ami már fanatikusoknak lett írva, meg összeesküvés elmélethívőknek, hanem valami "lazábbat", ami óvatosan közelíti meg a témát. Konkrétat nem tudok mondani, bemész könyvesboltba, elmondod mit akarsz, vagy csak körbe nézel. Vagy lepd meg őt egy "vonzódom hozzád" vallomással :)
2013. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!