Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mégis mi a legjobb?

Mégis mi a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok.13 éves lány vagyok és az egyik haveromnak lesz a névnapja jövőhéten.(És igen hiszek a fiú-és lány barátságban)Az a helyzet,hogy még csak 4 hete ismerjük egymást mégis nagyon jóba vagyunk az lenne a kérdésem,hogy ti mit vennétek a ti haverjaitoknak?
2013. márc. 7. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Lehet venni neves tollat, bögrét, törölközőt. Egy dezodor is jó lehet (de akkor valami márkás) +csoki. Ha idősebb egy üveg jó minőségű bor vagy pezsgő. Ha sportol (pl foci) akkor lehet egy focis képet. Lehet órát vagy valami kis szobrocskát, de szerintem valami hasznos dolgot (ne porfogót ajándékozz neki).
2013. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző vagyok

Süthetsz neki valami finom, de egyszerű sütit. Vehetsz neki valami kis könyvet. Ha ő is 13 akkor egy plüss is szóba jöhet. Névnapra még egy bonbon is jó. Ja és BOLDOG NÉVNAPOT!

2013. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy segitettetek!:)
2013. ápr. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!