Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szerintetek ez jó ajándékötlet...

Szerintetek ez jó ajándékötlet? Hogyan valósithatnám meg?

Figyelt kérdés
A párom szakács és úgy gondoltam nevnapjára egy szép cserepetkapna amiben mindenféle fűszernövények lennének ültetve. Meg lehetne ezt valósitani? Nem fogják egymást "zavarni"? es honann tudnám beszerezni a növényeket? És milyen növényekett ajánlotok? lehetőleg ami kibirja bent a konyhában es nem kell kint is lennie, elég az ablak..előre is köszönöm a segitséget.

2013. márc. 8. 17:21
 1/10 anonim válasza:
inkább vedd meg neki már zöldségként, értelmesebb.
2013. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kreatív és szuper ötlet :) a fűszernövények kiválasztásában nem tudok segíteni egy tanácsot azért adok: ne egy cserépbe ültesd őket, hanem külön-külön. egyikbe a bazsalikomot, másikba a citromfüvet, harmadikba...legyenek kisebb, egyforma cserepek, amik elférnek a KONYHA ablakában :)
2013. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és hol árulják ezeket a füszernövényeket? viragüzlet, szupermarket? azt sem tudom, hol keressem...
2013. márc. 8. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Szupermarketekben,barkácsáruházakban.Én eddig az ALDI-ben,és az OBI-ban vettem a legszebbeket.
2013. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pl láttam az Auchanban a zöldséges résznél, meg nagyobb virágüzletben is, mint a Fitoland.
2013. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tescoban is van.
2013. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. márc. 8. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Király! Ötletes.
2013. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet... Én szupermarketekben láttam, de lehet, hogy az OBI-val tényleg jobban jársz! Majd feltétlenül írd le, mit reagált rá a párod!
2013. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Magokat vettem és magam ültettem és nevelgettem a növényeket titokban, míg el nem jött a névnapja :) Nagyon örült neki :)
2013. márc. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!