Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit kérjek névnapomra?

Mit kérjek névnapomra?

Figyelt kérdés
Nem olyan fontos de kérdezik tőlem hogy mit kérjek gyorsan de nem olyan fontos holnap lesz azért gyors de ne olyan drágát nővéremtől tudom mit kapok csak a másik tol nem meg anyukámtól nem . Válaszokat kérek.
2013. ápr. 9. 18:07
 1/3 anonim válasza:
Amire szükséged van... Gondolkodj el hogy pl.: tört-e el vagy romlott-e el olyan dolog amit nagyon kedveltél és sokat használtál, ha nincs olyan tárgy, akkor amid nincs de jó lenne ha meglenne az a tárgy...
2013. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem bőven megteszi egy "boldog névnapot" köszöntés is.
2013. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben mos már mindegy nem olyan drágákat kaptam a osztályomban mindenkitől kaptam egy boldog névnapot köszönöm a válaszokat . Tényleg ami kellene az egy kicsit drága :D na mindegy köszönöm a válaszokat .
2013. ápr. 13. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!