Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ha névnapra egy könyvet...

Ha névnapra egy könyvet akarok adni, de annak a hátoldalán nyomtatva van az ár, azt illik eltüntetni? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem, könyvnél ez így van, nem tudod eltüntetni, azzal tönkre tennéd.

Ne foglalkozz vele.

2013. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én mindig eltüntetem! Kis színessel átsatírozom vagy üvegfestékkel.
2013. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ragaszd le, vagy filccel fesd át.
2013. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fekete filccel, vagy fehér folyékon hibajavító festékkel lehet eltüntetni.
2013. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fekete alkoholos filccel szoktam egy pici négyszöget festeni rá, vagy ragasztok oda valami apró matricát.
2013. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos filccel átsatírozhatod, úgy nem látszik. Vagy egy címkéből vágj ki egy akkora kis téglalapot. Ez egyáltalán nem feltűnő. Mindenképpen illik eltüntetni.
2013. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha nem tűnteted el. Én egyszer kaptam egy nagyon szép könyvet, amin hibajavítóval lefestették az árát. Azóta, ha a kezembe akad, mindig bosszant, hogy ott éktelenkedik a hátulján a fehér pacni!
2013. ápr. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is alapszabály, hogy könyvet nem barmolunk szét hibajavítóval meg alkoholos filccel, és nem is ragasztgatunk rá! (A különféle bolti cédulákra is mérges vagyok!)


Ha rá van nyomtatva az ár, akkor az úgyis egységes, bármikor megnézheti az illető, hogy mennyibe került, ha érdekli, de legyen már egy szép, nem tönkretett könyve!


Én legalábbis így érzem.

2013. ápr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Egyetértek, sőt egy csomó más dologra is igaz, kár vacakolni vele. Ha érdekel valakit, úgyis 1 perc alatt kideríti az árát. Csak a nagyon egyedi ajándékoknál van értelme eltüntetni az árat.
2013. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges ezen rugózni, általában így is-úgy is átlátszik. Meg egyébként se gondolja senki, hogy egy könyv olcsó.


Én személy szerint -ha olyan embernek adnám, akit zavarni szokott ez- akkor készítenék etikett címkéből egy masnis csomag, vagy hasonló matricát és azt ragasztanám oda. Az sem illik oda, de mégsem olyan csúnya, mint egy átsatírozás.

2013. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!