Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Elfelejtették a névnapomat....

Elfelejtették a névnapomat. Mit csináljak hogy ne legyen ettől olyan rossz érzésem?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapom és tudom hogy ez nem olyan nagy dolog,mármint a névnap de akkor is bánt hogy a barátaim elfelejtették. Sőt még apukám is.. Anyu, a testvérem az egyik legjobb barátnőm és a barátom köszöntöttek fel. Persze ez is bőven elég meg tőlük jól esett nagyon:) Csak olyan fura érzésem van hogy szinte az összes barátom elfelejtette...Nem akarom hogy most emiatt rossz kedvem legyen de nem tudom nekem ez akkor is rossz érzés:/
2013. ápr. 22. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

világvége. katasztrófa, névnapon csak 4-en köszöntöttek fel, most mi lesz!!! kitör a 3. világháború!!!! a világ legszomorúbb dolga.


viccet félretéve, szard le. én egyszer még a saját születésnapom is elfelejtettem + nem köszöntött fel senki, aztán 4 nap után rájöttem, hogy szülinapom volt, röhögtem egyet azt kész. nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

2013. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én fejből még a névnapom se tudom, igazából nem is érdekel, annyit tudok, hogy november tizenvalahanyadikán a nővérem névnapja után 2 nappal.
2013. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 reiter bálint válasza:
egyszerűen ne gondolj rá
2013. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ilyenkor örülök, hogy férfinak születtem, nem egy érzékeny lánynak... :D Bocsi, kérdező, de ti lányok túl nagy ügyet csináltok mindenből. Persze nem te tehetsz róla, hogy érzékeny vagy. Ha az segít, végy példát rólunk, és szard le. :D Amúgy a négy ember már valami, nekem még sok is lenne a nagy pusz-puszból.
2013. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!