Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ennyi elég nem?

Ennyi elég nem?

Figyelt kérdés
Barátomnak nemsokára itt a névnapja. Arra gondoltam, hogy veszek egy 85%os étcsokit amit becsomagolnék... És Lindt csoki lenne. Ennyi elèg nem?
2014. jan. 30. 13:33
 1/5 anonim válasza:
77%
Hát jó de azért én csinálnék valamit saját kezűleg is.
2014. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rá is kened és lenyalogatod, akkor elég.
2014. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsoltiko válasza:
Én szakitanék a barátnömmel, ha nem lenne képes tisztességesen felköszönteni.Egyszer van egy évben és akkor az az én napom.
2014. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

:'(((( úristen hallod egy csokit veszel neki?

vegyél neki egy plüst vagy vagy gyűrűt, nyakláncot vagy valamit mellé egy csoki magában elég gyér még akkor is ha marha drága volt

2014. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kérdés pontosabb megítéléséhez nem ártana tudni, hogy milyen korosztályról van szó. Ha 14 éves iskolásokról, akkor nagyjából a helyén van a dolog. Ha önálló keresettel rendelkező felnőttekről, akkor azért illene még keveset erőlködni a csokin felül is.
2014. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!