Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi séta elég lesz neki?

Ennyi séta elég lesz neki?

Figyelt kérdés

Kaptunk a szomszédból egy 4 hónapos Beagle kutyust, szuka.

Volt már kutyám (pekingi- ő már meghalt:(, labrador-kinti), tehát tudom mivel jár.

Február környékén, miást nincs ekkora sár mindennap megyek 1,5 órát kocogni. Gondoltam magammal viszem a kutyust is a labradorral , amikor elég nagy lesz rá, mert most fel órás sétától kedvelik. Kocogás közben elbírsz engedni. Gondoltam este is elviszem húsz percre a masikkal. Amúgy benti kutyus a Beagle , de annyit van kint az 1 négyzetkilométeres udvaron amennyit akar. Játszunk vele, tanítsuk, emellett van kutya társasága is.

Elég lesz neki ennyi mozgás?


2014. jan. 26. 20:43
 1/2 Szilvi & Argos ***** válasza:

A napi 1,5 óra kocogás, plusz kis tanítás, játék elég a labinak és a majd FELNŐTT beaglenek is, de NE betonon történjen a kocogás :)

1 éves koráig inkább csak sétáljatok, tanítsd és szocializáld: forgalmas helyeken való séta, sok ember közt, kutyákkal való SZABAD játék, ismerkedés

2014. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen töltésen kocogok, nem betonon. Amúgy a játszások közösek. A labinak tudom, hogy elég, mert kint az udvaron is aktivkodik:) Köszi hogy írtál!
2014. jan. 26. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!