Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Édesanyának mit lehet adni...

Édesanyának mit lehet adni névnapjára?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Fotómontázs, virág+kedvenc csoki, ha szeret olvasni: anyákról, szeretetről szóló könyv, én ilyesmiben gondolkozom mindig. Ha van hobbija, akkor ahhoz valamilyen kellék, stb :)
2014. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit szeret :)

Virág mindenképp. Anyu imádja a kenceficéket. Én azt szoktam venni neki.

Vagy könyvet, mert olvasni is szeret.

2014. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam olyat, hogy elmegyek vele vásárolni, és ha megtetszik neki valami felső, vagy egyéb ruhadarab, cipő, akkor azt kifizetem neki
2014. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, a krémekkel már tavaly próbálkoztam :)

Köszönöm szépen a tanácsokat! :)

2014. ápr. 17. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Anyum azt szokta mondani, hogy mindent szeret, amit magára tud rakni vagy kenni :) Nem csak krém, hanem bármilyen kozmetikum, smink cucc pl. szempilla spirál (valami jó minőségű).

2-es voltam.

2014. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én Anyukám sminkelné magát, csak nem bírja a szeme. 1 perc alatt begyullad és könnyezik :(
2014. ápr. 17. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Masszázs bérlet jutott még az eszembe.
2014. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Köszönöm :)
2014. ápr. 17. 15:07
 9/10 anonim válasza:

ragassz össze gyufásdobozokat, azokba rakj vicceket, képeket, idézeteket, vagy ami felvidítja az anyukádat, és ha egyet kinyit, és megnézi ha szomorú, vagy nevetni akar, felvidul tőle.

De sima képeslap is nagyon sokat tud számítani. írj verset, vagy rajzold meg a jelentősebb emlékeket

ha tudsz sütni, vagy van tesód, együtt is csinálhattok valami sütit, vagy akár salátát.

2014. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az enyém mindig örül a cserepes növényeknek.
2014. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!