Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mivel / hogyan szoktátok...

Mivel / hogyan szoktátok felköszönteni a férjeteket a névnapján?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, 6 éve együtt, és kifogytam az ötletekből kissé...

Tuuudom, igen, hogy személyre kell szabni, mégis köszönettel fogadnék minden ötletet / storyt, amit leírtok... hátha van kicsit általánosabb is, vagy nekem is beválik.


Köszönöm előre is!


26/N



2014. szept. 22. 10:45
 1/9 anonim válasza:
44%

sehogy mert mégcsak meg se köszöni ugyanigy a szülinapot se . és kb ennyire tiszteletbe tartja az enyémet is

Mert neki ez nem fontos, s ha neki nem fontos nekem se legyen az :(

2014. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximum megsütöm valamelyik kedvencét.
2014. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

A barátomnak 2 hete volt névnapja. Nem szoktunk felhajtást csinálni. Mivel közel lakunk Szilvásváradhoz, így a Szalajka-völgybe mentünk el sétálni és kajálni. Ajándék mindig apróság. Tőlem egy kerttervezéses könyvet kapott, mert most arra kapott rá.

Este csipsz, DVD, összebújás. Nagyjából ennyi.

23/L

2014. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Boldog névnapot! :) Lehet, ha van valami apróság-ötletem, akkor megkapja, de a névnapot nem bonyolítjuk túl, este koccintunk egyet borral vagy pálinkával. :)
2014. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A névnap nálunk nem olyan nagy dolog. Én általában virágot kapok. Én idén a kedvenc sütijével vártam haza. És otthon voltunk, meghitt összebújás, szeretgetés. Ennyi.
2014. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartjuk a névnapot. Születésnapra mindig sutok neki tortat, amilyet épp szeretne, kap egy csatos üvegben édességet es egy kaparós sorsjegyet - meg az épp aktuális "valodi" ajandek melle.
2014. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


1-es, minek vagy vele? :O

2014. szept. 22. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Happy Birthday Bitch.
2014. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Vagy Nameday, nem fogtam fel hogy névnap és nem szülinap :D
2014. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!