Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti támogatnátok a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti támogatnátok a férjeteket ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves gyerekünk, mind a ketten dolgozunk. A férjem jó a szakmájában, én átlagos vagyok.

A cége felajánlotta, hogy elmehet Amerikába egy 4 hónapos továbbképzésre. Mindent fizetnek, viszont 4 hónapig nem kap fizetést és nem jöhet haza.


Az én fizetésem 160, az övé 480. Amíg ott lesz, túlórázni nem tudok a gyerek miatt, így az én jövedelmem nem nagyon lehet növelni. Hozzá kéne nyúlnunk a megtakarításunkhoz.


Mi a véleményetek?


2014. ápr. 29. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
79%
Támogatnám.
2014. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
85%
arról nem írtál, h a férjed szívesen menne-e. pedig ez a legkardinálisabb eleme a kérdésnek. ha szívesen menne, akkor támogatnám. legfeljebb hozzányúltok a megtakarításotokhoz, ami egyébként, ha jól nézem a jövedelemeloszlást, szintén az ő és az ő munkájának jóvoltából jött létre :)
2014. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
85%

Igen.


Jó a szakmájában és így lehet, h még jobb lesz. Mivel a férjed, ez neked is előnyös.

Máskülönben egész életében benne lesz, h le kellett mondania erről.

2014. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
88%
A továbbképzés esetleg eredményez fizetésemelést a férjednél? Ha igen, akkor megérné, ha nem, akkor szerintem nem. Nehéz helyzet, jól át kell gondolni.
2014. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
78%
Igen, egyértelműen támogatnám! Valószínűleg a szakmájának is jót tesz, és még világot is lát, ilyen lehetőségeket nem szabad kihagyni!
2014. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy támogatnám, ez nagyon fontos lehet neki a szakmai előmenetele szempontjából. Nem kérdés, hogy küldeném.
2014. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
89%
Persze,mert lehet utana,mar nem 480-t keresne,hanem 750-t. Meg havi 160-bol is meg lehet elni,van aki ennek a felebol el,es van 3 gyereke.Meg aztan ha el kell venni a megtakaritasbol 200-300-t gondolom az sem fog gondot okozni utana.
2014. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

Ő menne is meg nem is. 4 hónap elég sok, főleg ilyen kis gyerekkel.

Egész nyáron ott lesz, amikor végre lehetnének családi programjaink.


A megtakarításunk közös, sajnos főleg az én örökségem. De nem igazán értem, ennek mi köze a kérdéshez.

2014. ápr. 29. 12:56
 9/65 anonim ***** válasza:
84%

Ezt csakis ti tudhatjátok, hogy menne -e ez a dolog, vagy hogy fontos -e annyira ez a továbbképzés, hogy 4 hónapot "beáldozzatok" a családi életből...

Az én férjem tuti nem menne. Ő olyan típus,amúgy sem megy sehová nélkülünk éjszakára sehová. Ha tudna minket is vinni, csak akkor menne. De ha olyan típus lenne, hogy menne, akkor támogatnám, persze. Még akkor is, ha nem örülnék neki.

2014. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
78%

Tamogatnam.... tudod miert? :)

Mert ez egy soha vissza nem tero alkalom. Es ha jobb lehet a szakmajaban akkor lehet hogy meg tobbet tudna keresni.. Amerika? fizetnek mindent? mennek... :)

Ferjed szeretne menni? tudom 4 honap hosszu ido de lehet soha tobbe nem adatik meg ez a lehetoseg.. Mi a szakmaja a ferjednek? mikor indulna? Es fizetest miert nem kap???... a cegnek arra is kene gondolni h talan a csalad otthon ehezik nem?...... a ceggel picit nem ertek egyet..

2014. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!