Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek egy fiú haveromnak...

Mit vegyek egy fiú haveromnak névnapjára?

Figyelt kérdés
25 éves, nem nagyon ismerem, de szeretnék neki adni valamit, mert a bulijára nem tudok majd elmenni, így ezzel szeretném kárpótolni.

2015. jún. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyon ismered, akkor minek akarsz neki venni bármit is? Ha elmentél volna a bulijába, akkor oké. Vagy ha amúgy ténylegesen ismernéd is. De így, hülyeség.
2015. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel magadhoz, hogy jobban megismerhessen ;)
2015. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ha ilyen gamer a srác akkor sztem örülne vmi számítógépes játéknak. .. esetleg könyv...vagy vmi jó csaj
2015. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
csaj ? LOL
2015. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én könyvet vennék neki. Bár igaz, én lány vagyok. :D De nem gáz, ha könyvet kap, hidd el, sokkal jobbat adsz neki, mint, ha valami videojátékot kapna. ajánlom figyelmedbe a következő könyveket: Tadeusz Zimecka: Vakáció a kenguruk szigetén, Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén és az elmaradhatatlan: J. K. Rowling: Harry potter
2015. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!