Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nektek is rosszul esne?

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Megköszömtöttem valakit,akivel sokáig jó volt a viszonyunk,de elromlott.Az ajándékot úgy tudtam neki odaadni,hogy letettem a munkahelyén.Valószínűleg meg is találta,de még csak annyit sem reagált,hogy köszönöm,talán még ki is dobta amit adtam neki.Nem hinném,hogy elvitte volna más valaki az ajándékot.Nagyon rosszul esik ez nekem,el sem tudom mondani,milyen szomorú vagyok.Más is volt ilyen helyzetben,hogy nem reagált neki valaki köszöntésre?Mit gondoltatok ekkor?
2015. szept. 8. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hol hagytad ott? Az asztalán? Vagy rábíztad valakire? Lehet, hogy oda sem adták neki, mert elkeverték vagy elfejeltették.

De ha rossz a viszonyotok, akkor lehet, hogy megkapta, de nem akar rá reagálni, nehogy azt békülésnek gondold.

2015. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Felkötöttem az ereszcsatornára és ráírtam a nevét. Biztosan látta, mert ott áll meg a kocsival minden nap.
2015. szept. 8. 11:13
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért így csináltam mert bemenni már nem tudok
2015. szept. 8. 11:14
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. És ha más korábban levette, mielőtt ő odaért?

De te tudod, hogy mi történt köztetek, hogy mennyire haragszik rád.

2015. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Belülre írtam hogy boldog névnapot és hogy tőlem kapja
2015. szept. 8. 11:17
 6/16 anonim ***** válasza:

Oké.

De nem tudod, hogy eljutott-e hozzá biztosan.

Azt meg, ahogy írtam, neked kell tudni, hogy miért haragszik ennyire, hogyha mondjuk megkapta és nem reagált.

Biztosan van valami oka, nem?

Felejtsd el, lépj tovább, nyilván ő is ezt szeretné, különben jelentkezett volna.

2015. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé haragszik. Én nem a jelent nézem,jó lenne vele mindent megbeszélni.Nagyon jó volt a viszonyunk.De létszámleépítés miatt elküldött és nagyon csúnyán összevesztünk és ez engem n
2015. szept. 8. 11:24
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt
2015. szept. 8. 11:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaa, azt hittem, hogy párkapcsolat.

De akkor ő a volt főnököd?

Ha nem akar veled beszélni, akkor ne erőltesd. Ezt már lehet, hogy zaklatásnak veszi.

2015. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben.Megpróbálok túllépni rajta,de nagyon nehéz.Köszi a válaszodat!Minden jót neked!
2015. szept. 8. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!