Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nektek is rosszul esne?

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Megköszömtöttem valakit,akivel sokáig jó volt a viszonyunk,de elromlott.Az ajándékot úgy tudtam neki odaadni,hogy letettem a munkahelyén.Valószínűleg meg is találta,de még csak annyit sem reagált,hogy köszönöm,talán még ki is dobta amit adtam neki.Nem hinném,hogy elvitte volna más valaki az ajándékot.Nagyon rosszul esik ez nekem,el sem tudom mondani,milyen szomorú vagyok.Más is volt ilyen helyzetben,hogy nem reagált neki valaki köszöntésre?Mit gondoltatok ekkor?
2015. szept. 8. 10:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen róla van szó
2015. szept. 8. 11:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Szeretoje voltal?
2015. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem
2015. szept. 8. 14:40
 14/16 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha még visszamehetnék oda dolgozni,mert nagyon szerettem azt a munkahelyet. És ha még véletlenül úgy alakulna,remélem meg tudnánk mindent beszélni.Rosszul alakult ez az egész nagyon.
2015. szept. 8. 14:44
 15/16 A kérdező kommentje:
Én már nem próbálkozok többet,csak kíváncsi voltam a véleményetekre,hogy titeket bánt-e,ha valaki nem reagál a köszöntésre,még ha nem is vagytok éppen jóban,de előtte meg nem így volt.
2015. szept. 8. 14:47
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy nem kapta meg..akármi is történhetett a csomaggal vagy vele...sok a dolga (persze ha haragszik akkor ne is várd hogy hálás legyen)..szerintem ez egy jó ürügy egy beszélgetés kezdeményezésére...hogy tisztázhasd magad...utólag ....akár mi is történt.
2015. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!