Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Irjak a fiúnak névnapjára?...

Irjak a fiúnak névnapjára? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki régóta tetszik. egy ideig sokat beszélgettünk facebook-on, találkoztunk is. Volt, hogy ő írt magától, volt hogy én. de mostanában őgy érzem, ez valamiért abba maradt. én írtam neki utoljára, de úgy érzem hogy nem érdeklődik már irántam. elhatároztam, hogy addig nem írok neki, amíg ő nem ír magától, mert nem szeretnék a terhére lenni, untatni sem szeretném, DE kivétel az ünnepek, születésnapján természetes hogy felköszöntöm. Születésnapja előtt lesz a névnapja, és a kérdésem az, hogy akkor köszöntsem fel? ti mit gondoltok? ti mit tennétek a helyemben? engem pl. szinte senki sem köszöntött fel tavaj a névnapomon (az enyém összel van).


Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)


21/L



2017. jún. 25. 18:05
1 2
 1/12 Roflkopter ***** válasza:
94%

Szerintem nyugodtan köszöntsd fel. Az hogy figyelmes vagy semmiféleképpen nem lehet negatívum. Legalábbis számomra

19/F

2017. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%

Egy köszöntés mindenképpen jó lépés. :) Semmiképpen ne erőltesd a dolgot, ha Ő akar, akkor lépni fog.

23/F

2017. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 😊 fel fogom köszönteni! 😊
2017. jún. 26. 07:20
 4/12 anonim válasza:
65%

ha anno 3,5 éve nem köszöntöm fel, most nem járnánk. Én nagyon féltem, hogy hogy fog reagálni, írtam neki, hogy boldog karácsonyt/köszi/boldog új évet/köszi/ boldog névnapot/köszi/ boldog szülinapot/köszi

3 hónapig ennyi volt az össz kommunikáció, később megtudtam, hogy egy volt szerelmét heverte ki akkor... ha sürgettem volna, és erőszakosabb, kevésbé félős lettem volna, valószínűleg hamarabb elkezdünk járni, nagyobb hőfokon, és már szakítottunk volna.. hagyj az időnek is munkát, néha az a legjobb, amit tudz tenni, de mindenképpen írj neki, mikor valami számodra fontosat szeretnél vele megosztani... és sok sikert :)

2017. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Írj neki. :)

Nem veszthetsz semmit ezzel. 😊

2017. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a kedves és bíztató kommenteket! 😊 mindenkinek ment a zöld pacsi 😊
2017. jún. 27. 11:23
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem, hogy a kommentek miért lettek lepontozva, de én mindenkinek zöldet adtam! 😊
2017. jún. 27. 12:12
 8/12 Carrymanus válasza:
0%
ezért hülyeség volt gyakorikérdésekre írni
2017. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Carrymanus,neked meg hülyeség volt erre a kérdésre válaszolni.


A többi kommentelőnek meg mégegyszer köszönöm, nagy motivációt kaptam tőletek! 😊

2017. jún. 27. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Írj neki, de képeslapot. Add fel postán! A lányom és a barátja 3 hónapja nem kommunikáltak, amikor küldött egy lapot. Azóta járnak és a lap is megvan :) Örök emlék.
2017. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!