Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Emellé még mit adjak neki?

Emellé még mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Baratnőmnek névnapjára egy felsőt adok, olyat amilyen nekem is van. Szerintetek mit adjak még mellé? Szeretnék még neki adni valamit mellé, mert mikor mennek valahová családjával, mindig hoznak nekem valami kis apróságot, meg szülinapomra, névnapomra sem csak egy tábla csokit kaptam.

2017. aug. 12. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy csokor virág?
2017. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm, nem a szerelmem. Virágot nem szeretnék neki adni, az pár nap alatt úgyis elhervad.
2017. aug. 12. 20:07
 3/8 anonim válasza:
100%
Adj neki egy parfümöt 😊
2017. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Cserepes virág az nem hervad el :)
2017. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, köszönöm!! Lehet veszek neki parfümöt, vagy valami sminket.
2017. aug. 13. 21:09
 6/8 anonim válasza:
Barátság karkötő?Valami ami a kedvenc filméhez vagy könyvéhez tartozik?
2017. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy jó finom bon bon-t.....a finom bon bon-ok nem olyan olcsóak szóval kiegészítő ajándéknak szerintem tökéletes..kivéve ha a hölgy nem édesszájú.
2017. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos a csokik, bon-bon-ok ki vannak zárva, mert nem igazán szereti őket :/
2017. aug. 16. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!