Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek a névnapjára?

Mit vegyek a névnapjára?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnek most lesz a névnapja, de nem tudom mit vegyek neki. Jómódú családja van, ezért mindene meg van.

Nagyon gáz lenne, ha egy szál rózsát kapna tőlem?



2018. jún. 12. 12:25
 1/8 anonim válasza:
72%
Szerintem nem gáz,a szándék a fontos. Attól függ, mennyit szánnál rá, vagy mit szeret. Ha szereti a virágot az is jó, vagy esetleg valami szép csokit, kozmetikai cuccot,bizsut,könyvet, bármit amit szerethet az jó ajándék. Esetleg programban is gondolkodhatsz. Pl. elhívod sütizni,fagyizni, esetleg egy mozi.De biztos,hogy egy szép szál virágnak is örülne.
2018. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
A szál rózsa jelentése miatt én nem ajánlom. Legyen inkább egy mozi, egy vacsi és szex.
2018. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 nem dugok a legjobb barátnőmmel 😂😂😂

Van párom

2018. jún. 12. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
ha van parod, akkor ne nagyon veszegessel mas noknek szal rozsakat, mert eleg felreertheto mindenki oldalarol egy ilyen gesztus. adjal neki csokit, vagy egy kis kulcstartot, esetleg ha cigizik, akkor vicces ongyujtot vagy valamit. egy nevnap amugy sem az ajandekozasrol szol, boven sok az is, ha 500 ft-ot szansz ra.
2018. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen desszert, virág(bar szerintem se rózsa legyen) tökéletes ajandek névnapra.
2018. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Igen én is ilyen desszert-virág kombóban gondolkodtam. De ha nem rózsát akkor milyet?

Azért azt gondoltam, mert tudom, hogy azt szereti.

Vagy esetleg más színben nem vörösben jó lenne?

2018. jún. 15. 13:01
 7/8 anonim válasza:
Az amúgy senkinek sem fordul meg a fejében, hogy egy csajról beszélünk?
2018. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem valami kézzel készített a legjobb ötlet:)
jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!