Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Hölgyként mihez lenne kedved,...

Hölgyként mihez lenne kedved, mit szeretnél Nőnapkor?

Figyelt kérdés

márc. 2. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem szeretem a nőnapot.
márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehér tulipánt szoktam kapni a férjemtől.
márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Édességet és hogy nyugodtan nézhessem a sorozatomat
márc. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy doboz finom bonbont (most már "csak" diabetikusat).
márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem tartom, nem szeretem.
márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát például ugyanolyan teljesítményért ugyanakkora bérezést, mint egy férfi.

Vagy mindenféle megalázástól mentes egészségügyi ellátást.

márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hölgyként nem egy napot szeretnék, amikor lehet látványosan tisztelni a nőket, hanem azt szeretném pl., hogy 20 és 40 éves korom között ne kérdezzék meg minden állásinterjún valamilyen formában, hogy van-e gyerekem/párkapcsolatom/tervezek-e gyereket/mikor stb. Ne legyen kevesebb a fizum, mert majd úgyis lesz gyerekem és lelépek babázni. Ne legyek hátrányban amikor visszamennék dolgozni vagy munkahelyet váltanék, mert gyerekem van, aki biztos mindig beteg és akivel akkor biztos mindig én maradok otthon. A nőgyógyászat/meddőségi kezelés/szülészet területén el sem kezdem sorolni, mennyi mindent szeretnék Hölgyként. A fennhangon harsogott, látványos gesztusokkal megoldott családbarátságot szeretném látni Hölgyként, kezdetnek pl. az eü ellátás és oktatás területén.
márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!