Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik már nem bírjátok otthon...

Akik már nem bírjátok otthon a szüleitek miatt és szeretnétek minél hamarabb elköltözni, van kedvetek egy kicsit levelezni?

Figyelt kérdés

Olyanokkal is szívesen beszélgetnék, akik a rossz körülmények/nagy nyomás miatt léptek le otthonról, hogy hogyan sikerült talpra állni egyedül, hogy alakult az életetek és milyen a kapcsolatotok most a szülőkkel?

Már nagyon összegyűlt bennem az indulat és a szomorúság és valójában jól esne valami tanács, vagy bíztatás olyanoktól, akik hasonló cipőben járnak. :(


2015. szept. 14. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerencséd van, itt mindenki, akivel rosszul bántak, és hamar elköltözött, 1 éven belül milliomos lett.
2015. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó... :D :/
2015. szept. 14. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem lettem egy éven belül milliomos, hanem osztoztam többedmagammal koleszban, laktam lepukkant külvárosi lyukban, fáztam és volt hogy alig tudtam enni, de több munkahelyem volt egyszerre, mind pocsék, a fizetésemből mindent félre kellett tenni, ami nem alapra ment, évekig egy buli, egy ruha nem fért bele... de inkább ez, mint az otthoni dolgok. Tizenévek múlva persze nekem is lett minden, amit szerettem volna, lassan és küzdve, sokszor bőgve és kifacsarva, most már vállalkozásom van, házam és autóm, de nagyon hosszú volt ez az út, kívánom hogy legyen erőd végigcsinálni. Szüleimmel azóta sem tartom a kapcsolatot, lehet, ha rájönnének, hogy mi lett belőlem, ők nagyon szeretnének rám tapadni, de szerintem azt hiszik, hogy az lettem, amit utánam kiabáltak, amikor elmentem, hogy majd lecsúszott alkesz leszek meg hajléktalan...
2015. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok és további sok szerencsét kívánok neked is :)
2015. szept. 14. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nagyon fiatal vagyok, de már nem sokáig bírom! :'(
2015. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piriiiii ***** válasza:
Hát szerintem sokan vannak így, egy idő után minden csemete elvágyik, ez így természetes.
2015. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!