Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Csokit kaptam nőnapra, mikor...

Csokit kaptam nőnapra, mikor tudja, hogy utálom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Alapvetően az életem fontos része a sport, versenyszerűen táncolok és mellette edzőterembe jarok. Emellett természetesen nagyon figyelek az étkezésre, éppen emiatt semmi édességet nem eszem, soha. Az ízétől, állagától, esetleges szagától már rosszul vagyok, különösen a csokiétól. A barátomtól nőnapra mégis egy hatalmas tábla csokit kaptam. Oké, tudom, a gesztus a lényeg, de nem tudok elmenni a tény mellett, hogy ennyire nem figyel rám oda? Ő is tudja, hogy állandóan sportolok, és egészségesen eszem, illetve hogy hányingerem van az édességtől. Rengetegszer mondtam, és látja is, hogy a mindennapokban miket eszem. A konkrét probléma nem is maga a csokoládé (a kedvességet és a gesztust értékelem), hanem hogy tudja, de nem érdekli, vagy ennyire nem figyel rám oda? Azt is pontosan tudja, hogy egy virágtól viszont elolvadok, de mégsem azt kaptam.


Mi a véleményetek? Egyébként 2 éve vagyunk együtt, ha az számít.



márc. 9. 23:39
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
36%
Örülj neki, hogy adott valamit. Én a nejemnek nem vettem semmit. Tudom, mocskos görény vagyok, lehet szidni, lepontozni.
márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szerintem alapvetően felesleges ünnep a nőnap, szóval még az is jobb, ha nem kapok semmit. De így, hogy totál nem fontos, hogy én az életben nem eszek csokoládét...
márc. 9. 23:51
 3/30 anonim ***** válasza:
39%

Jajj te szegény nagyon sajnálom hogy kaptál valamit

Bosszúból te is adj neki csokit majd férfi napkor

márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ő se szereti, úgyhogy ilyen erővel megtehetném. Bár azért én igyekszem odafigyelni, hogy ne haszontalan dolgot adjak.
márc. 10. 00:20
 5/30 anonim ***** válasza:
31%
El vagy kényeztetve, az ajándék nem arról szól hogy mit kaptál hanem hogy gondoltak rád
márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Darius- ***** válasza:
57%
Nárcisztikus gyakran ad olyan ajándékot, amiről tudja ellentétes a másik ízlésével. Ellenajandek a neve.
márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Ne oltsátok már a kérdezőt ilyen hülyeségekkel. Miért kéne örülnie, hogy kapott egy tábla csokit, ha az ajándékozó is tudja, hogy az egy szar ajándék?

Szerintem gáz a barátod, én rákérdeznék nála, hogy ezt miért kaptam. A férfiak néha hülyék, ha eddig tényleg nem esett le neki, hogy nem eszel csokit, akkor ideje felvilágosítani erről, mielőtt a következő alkalomra is ezt kapsz tőle.

Ha meg tudja, de nem érdekli, akkor én elgondolkodnék a kapcsolatunk milyenségén. Mert akkor ez az ajándék nem rólad szólt, hanem arról, hogy ad valamit neked.

márc. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Darius- ***** válasza:
78%

[link]


az interneten is megvan, én könyvben olvastam.


De nem biztos ő az. Ez egy lehetőség.

márc. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
31%
Nincs olyan hogy szar ajándék! Örüljön hogy kapott egyáltalán valamit
márc. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%
Van egy tippem hogy ő meg soha nem adott semmit férfi napra úgyhogy a csoki így is több
márc. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!