Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Csokit kaptam nőnapra, mikor...

Csokit kaptam nőnapra, mikor tudja, hogy utálom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Alapvetően az életem fontos része a sport, versenyszerűen táncolok és mellette edzőterembe jarok. Emellett természetesen nagyon figyelek az étkezésre, éppen emiatt semmi édességet nem eszem, soha. Az ízétől, állagától, esetleges szagától már rosszul vagyok, különösen a csokiétól. A barátomtól nőnapra mégis egy hatalmas tábla csokit kaptam. Oké, tudom, a gesztus a lényeg, de nem tudok elmenni a tény mellett, hogy ennyire nem figyel rám oda? Ő is tudja, hogy állandóan sportolok, és egészségesen eszem, illetve hogy hányingerem van az édességtől. Rengetegszer mondtam, és látja is, hogy a mindennapokban miket eszem. A konkrét probléma nem is maga a csokoládé (a kedvességet és a gesztust értékelem), hanem hogy tudja, de nem érdekli, vagy ennyire nem figyel rám oda? Azt is pontosan tudja, hogy egy virágtól viszont elolvadok, de mégsem azt kaptam.


Mi a véleményetek? Egyébként 2 éve vagyunk együtt, ha az számít.



márc. 9. 23:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

Jajj már a férfiak olyan egyszerűek, és nem lenézem őt.

Lehet az utolsó pillanatban jutott eszébe, vagy nem volt ideje, virágos nem volt a közelben, kisbolt meg igen, ahol a csoki volt a legjobb választás. Vagy úgy volt vele, hogy a sport miatt nem eszel édességet, de évente 1x belefér.

Egy pasi nem gondolkodik el a részleteken.

márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%
Bezzeg ha egy iphonet kapott volna akkor nem jön ide panaszkodni... Remélem legközelebb nem kap semmit.
márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
52%
Az a vélemémyem, hogy hisztizel egy csokin. Amúgy a csokit mindenki szereti. :D
márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a vélemények eléggé vegyesek. Egyrészt az az állítás nem igaz, hogy mindenki szereti. Én évente egyszer sem vagyok hajlandó csokoládét magamba tömni, egyszerűen undorodom tőle, nem bírom elviselni. A csokinak jó helye lett, egy barátnőm nagyon örült neki, a barátomat meg majd megkérdezem, hogy mi a háttértörténet.
márc. 10. 14:11
 15/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szakítsatok, megbocsáthatatlan amit veled tett.
márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hívd fel az ügyvédet. :D
márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kapok nőnapra semmit. Lehet, hogy egy rossz ajándéknak is jobban örülnék, mint a semmilyennek.

Másfelől szomorú, hogy a barátod ennyire nem figyel rád. Beszéld meg vele, hogy hanyagoljátok ezt a buta nőnapot, vagy ha kedveskedni akar, inkább virágot vegyen.

Elmondtad neki is, hogy soha, még ünnepi alkalmakkor se vagy hajlandó csokit enni? Vagy csak a megfigyelő képességére volt bízva?

Más kérdés, hogy kicsit az evészavar felé mutat, ha valaki ennyire soha nem hajlandó egy minimális édességet sem enni.

márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
19%

"Más kérdés, hogy kicsit az evészavar felé mutat, ha valaki ennyire soha nem hajlandó egy minimális édességet sem enni."


Azért ne told már túl. Lehet, hogy a kérdező a csokit utálja, de mondjuk zserbót szívesen enne. Vagy én például soha nem vagyok hajlandó minimális csipszet sem enni, mert nem szeretem, gondolom, hogy a te szemedben én is evészavaros vagyok.

márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%
#18 ha figyelmesen végigolvasod a kérdést, akkor láthatod, hogy a kérdező egyáltalán semmilyen édességet nem eszik soha, még a gondolatától is hányingere van. Nekem ez nem tűnik teljesen normálisnak.
márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a virágokat nem szeretem, elhervad nálam mind, hiába törekszem legjobb tudásom szerint gondozni őket. Ezt mindegyik pasim tudta eddig, néha megis kaptam tőlük virágot. Én mindig örültem, és nem a virágnak, hanem az erőfeszítésnek, hogy gondoltak rám. Én sose veszem alapvetőnek, hogy bármilyen okból kapjak ajándékot, akárkitől akármit napok, mindig nagyon örülök neki, mert a gesztus a fontos nekem.
márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!