Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Csokit kaptam nőnapra, mikor...

Csokit kaptam nőnapra, mikor tudja, hogy utálom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Alapvetően az életem fontos része a sport, versenyszerűen táncolok és mellette edzőterembe jarok. Emellett természetesen nagyon figyelek az étkezésre, éppen emiatt semmi édességet nem eszem, soha. Az ízétől, állagától, esetleges szagától már rosszul vagyok, különösen a csokiétól. A barátomtól nőnapra mégis egy hatalmas tábla csokit kaptam. Oké, tudom, a gesztus a lényeg, de nem tudok elmenni a tény mellett, hogy ennyire nem figyel rám oda? Ő is tudja, hogy állandóan sportolok, és egészségesen eszem, illetve hogy hányingerem van az édességtől. Rengetegszer mondtam, és látja is, hogy a mindennapokban miket eszem. A konkrét probléma nem is maga a csokoládé (a kedvességet és a gesztust értékelem), hanem hogy tudja, de nem érdekli, vagy ennyire nem figyel rám oda? Azt is pontosan tudja, hogy egy virágtól viszont elolvadok, de mégsem azt kaptam.


Mi a véleményetek? Egyébként 2 éve vagyunk együtt, ha az számít.



márc. 9. 23:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%

Normális ember nem vergődik azon hogy neki nem tökéletes az ajándék amit kapott hanem megbecsüli hogy kapott bármit is

El van kényeztetve a kérdező

márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
55%

"hanem megbecsüli hogy kapott bármit is"


De miért? Ha én adok neked egy zacskó madáreleséget, azt megbecsülöd? Ugye, hogy nem.


Más dolog lenne, ha mondjuk ez a második randin történt volna, ahol a srác még nem ismerte annyira a kérdezőt, akkor tényleg a szándék lett volna fontos. De így, hogy két éve együtt voltak, nagyjából az lehetett a srác gondolata, hogy "fa**omba má, nőnap van, adnom kell valamit, de mivel semmi ötletem, ezért adok neki csokit, bár tudom, hogy utálja". Na ennél tényleg jobb, ha nem ad semmit.

márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
88%

Igen, megköszönöm az eleseget is mivel gondoltál rám és pénzt költöttél azért hogy nekem örömet okozz

Ha ennyire nem tetszik neki szakítson és éljen egyedül akkor majd rájön mekkora érték ha valaki gondol rá

márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
82%
Persze mivel az egyenlőség jegyében a férfi napot senki nem tartja mi még ennyit sem kapunk
márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
69%
Örülj neki lehet jövőre azt se kapsz! 😂
márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%

0. Nem igaz, hogy a gesztus a lényeg, én is utálom, ha az ajándékból az derül ki, mennyire nem ismer engem az illető vagy nem is érdekli, én mit szeretek.


1. Egy férfi általában rossz megfigyelő, ő nem figyelt arra, hogy nem eszel csokit, mert nem érdekli.


2. Egy férfinak a virág semmi, nem tudja elképzelni, mi örülnivaló lehet egy virágon.


3. Lehet, hogy ő szereti azt a csokit, és abban reménykedik, hogy megkínálod, sőt, akár az egészet ő eheti meg.


4. A férfinak a nőnap csak teher. Bemegy a boltba, jaj mit vegyek, virágot itt nem árulnak, veszek csokit - mi mást vegetne? Parizer meg kóla túl snassz lett volna.

márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

5. Azt hitte, azért nem eszel csokit, mert bár nagyon vágyódsz rá, megvonod magadtól, de nőnapon lehet kicsit lazítani, és a sok megvonás után milyen jól fog esni!


6. Túl vékonynak tart, és első lépés a húsosság felé egy tábla csoki.

márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
77%
Hihetetlen hogy valakinek az a legnagyobb problémája hogy kapott édességet
márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
88%
Én is csokit kaptam, közben már 2 éve cukorbeteg vagyok. De ez van, semmi rossz érzésem nincs emiatt.
márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
87%

Agyam eldobom. Ma már a mezei s€ggarcokat nárcisztikusnak hívják? Általában próbálunk a másiknak olyan ajándékot adni, amit szeret.


De én valahol látom benne a jó szándékot, lehet azt szeretné, hogy egy kicsit lazíts és azt hiszi, hogy csak azért mondod, hogy undorodsz a csokitól mert valami evészavarod van és félsz, hogy az édességektől meghízol.


Rossz szándékot nem látok benne, de ennek nem ez a megfelelő módja.

márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!