Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nőnapra szeretnék saját...

Nőnapra szeretnék saját kezűleg készíteni egy ajándékot. Mit javasolsz?

Figyelt kérdés

Olyan anyagokból legyen természetesen, amit meg tudok venni és ne legyen túl nehéz elkészíteni mégis maradandó legyen.


pl. egy hajtogatott tulipán jó lenne, könnyű is elkészíteni, csak nagyon átlagos szerintem.


Adtál vagy kaptál már esetleg egy kedves kis kézzel készített ajándékot? Írd le, hátha másnak is örömet okoz majd.

Köszi :)


2013. márc. 4. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy csinálj egy kis dobozkát és rakj bele valami személyes tárgyat
2013. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Saját készítésű fényképkeret, szalvétateknikával, vagy festéssel, benne egy közös képetek!
2013. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nagyon szeretek kézműveskedni, gyakran ajándékoztam festett üvegeket, korsót stb. Festettem ékszeres dobozt is, amit feldobhatsz bár gyönggyel vagy szalvétát ráragasztassz. Esetleg festhetsz sima akrillal egy cserepet és tehetsz bele fagyit és a hajtogatott tulipánod, linkelem a teljes verziót :) [link]
2013. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Én egy olyan fonott karkőtőt kaptam még barátnőmtöl még tinikoromba ami az én és az ö hajtincséből lett összefonva...

és máig sem tudom, hogy honnan szedett ennyi hajat tőlem, mert nem rémlik hogy megnyirt volna valaha is :D

kicsit giccses vagy talán beteg ajándéknak tünhet, de nekem bejött :D

2013. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
2013. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Plüss virág, vagy süthető gyurmából valami medál nyaklánccal...
2013. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 fospuska válasza:

itt van pár DIY (do it yourself) ajándékötlet,szemezgess.


[link]

2013. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
hát nekem teljesen eltérő jutott eszembe N
2013. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

tegnap 23:55

nekem is nyugi de az minden bizonnyal lesz is :D

2013. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

bocs, hogy nem a témához, de ilyen pasit akarok!! aki nem egyből a boltba rohan sablon csoki virágért, hanem odafigyel rám és készít valamit, amiről ő jut eszembe.


akkor a témához is:

Színes nejlonharisnyából és dróthuzalból is tudsz virágokat készíteni, pl rózsát vagy lilomokat, ami szerintem nagyon szép és maradandó is, de egy saját kézzel csomózott szép színű karkötő is örömet okozhat, vehetsz hozzá olcsó bizsu de aranyos medálokat hobbiboltokban, így igazán egyedivé teheted. :-)

2013. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!