Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » 8. osztályban nőknapja?

8. osztályban nőknapja?

Figyelt kérdés

Eddig 6. osztály óta minden lánynak (4 lány van) vettem valamit. 6ban csokit, 7.ben egy szál virágot.

Kell egyáltalán általános iskolában adni/ajándokozni valamit a lányoknak?

Ha igen akkor csokit, vagy virágot, más ötlet?


2014. febr. 5. 18:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg van egy lány is aki tetszik az osztályban, gondoltam csak neki veszek és haza menet közben oda adom neki, de az bunkoság lenne a másik 3 lánnnnyal , nem?
2014. febr. 5. 18:57
 2/11 anonim válasza:
A másik 3 lánynak is vegyél valamit, de aki tetszik annak mondjuk nem csak egy szál virágot, hanem mellé csokit vagy valamit is.
2014. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2014. febr. 5. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves vagy, hogy gondolsz erre, nálunk is voltak ilyen gáláns srácok, akik még 8. osztályban is hoztak virágot nőnapra.:)

És én is azt mondom, amit az előző, hogy szerintem is az összes lánynak adj, de ha jelezni szeretnéd annak a másik lánynak, hogy ő konkrétan tetszik is neked, akkor mellékelhetsz egy csokit neki. Vagy esetleg egy szép nőnapi képeslapot. És esetleg ha bátor vagy, akkor le is írhatod benne, hogy tetszik neked.:)

2014. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és ovibaXD
2014. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez aranyos dolog, mi is mindig kaptunk valami apróságot a fiúktól. A 3 lánynak vehetnél egy-egy szál virágot, annak aki tetszik pedig egy nagyobb csokrot.
2014. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

A nagyobb csokor látszólag jó ötlet, csak azt az iskolában az órák alatt "kezelni" kell - vinni, tárolni. Ami kényelmetlen.

Én bepróbálkoznék egy "csokor-utalvánnyal", amit délután tud beváltani nálad.

2014. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kamerta válasza:
Szerintem is szép gesztus , csak ha mondjuk az egyikőjüknek többet adsz , azt ne a másik 3 előtt . Tedd meg iskola után , vagy beszélj vele találkát . Nehogy már féltékenyek legyenek ;)
2014. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem lepd meg őket az utolsó évben is! örülni fognak, hidd el, ha már elötte évekig megajándékoztad őket, tedd meg most is, kis apróság,de nagy örüm lehet!
2014. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind a 4-nek adj suliban virágot, majd ahogy akartad, hazafelé menet is kap tőled valamit. :) Biztosan meglepődne :)

Adhatsz neki még pl egy karkötőt, vagy nyakláncot, esetleg egy kis plüss kulcstartót, vagy hát ha már úgyis nőből van, akkor adhatsz neki körömlakkot, vagy sminket is. (Attól függ, hogy mennyit akarsz rá költeni, és hogy mennyire fontos.)

Hirtelen ezek jutottak az eszembe. :)

2014. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!