Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Gáz, ha nem veszek a barátnőmn...

Gáz, ha nem veszek a barátnőmnek és az anyukájának virágot nőnapra?

Figyelt kérdés
Holnap megyek hozzájuk, de semmit sem tudtam venni, mert már zárva van a virágbolt. Holnap pedig korán megyek és akkor még nem lesz nyitva. Attól aggódom, hogy kínos szituban lesz majd részem, mikor felköszöntöm őket és semmit nem nyújtok át =/
2015. márc. 7. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért gáz, mert a nők ezt nagyon számon kérik. Legalább valami csokis bonbont vigyél nekik.
2015. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátnőmet nem zavarja szerintem, mert valentin-napra sem kért semmit, azt mondta, hogy a "Szeretetet nem ajándékokkal kell bizonyítani és nem csak azon az egy napon szeretjük a párunkat, hanem egész évben"
2015. márc. 7. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Virág nélkül épp holnap? Kizárt! Szerezz 2 szál virágot!


39/N.

2015. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valentin napra sem kért semmit?? Ajándékot nem szokás kérni.

Minden nőnek jól esik a kedveskedés. Vigyél csokit az anyukának, barátnődnek meg esetleg valami plüss akármit, ha már a Valentin napon is csak úgy átsuhantál.

2015. márc. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valentin nap a pár mindkét fele adhat ajándékot. Nőnap mindegy
2015. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
28%
Majd ha lesz ferfinap. Ennyi erővel nekünk is jár ilyen nap. Mintha mi kevesebbek lennénk... Pedig semmivel se fontosabb egy nő mint egy férfi. Feminista ünnep
2015. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsónak igaza van.Nem tudom ki találta ki a nőnapot ,de nem volt épelméjű.
2015. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!