Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Van köztetek olyan, akit a...

Van köztetek olyan, akit a párja csak szoban köszönt fel nönapon, de nem ad semmit? A családban a többi nö tagot, felsem köszönti?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 14:29
 1/9 A kérdező kommentje:

sértönek kell éreznem, ha annyi tiszteletet sem kapok, hogy egy szál virágot adna?vagy a két mamának is?

bár nem egy nagy ajándékozos tipusu, aki valaha meglepne néha valami aprosággal.

2015. márc. 8. 14:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Nőnap és jönnek a sértődött nők. Én mellesleg vettem anyámnak is meg a mamámnak is sőt tavaly még raffaellot is vittem a haverom anyjának meg nővérének amikor mentem inni. :D Szóval úri ember vagyok, de azt nem szeretem ha elvárják, bár ennyi belefér és egy kis aprósággal akkora örömöt lehet szerezni a nőknek, hogy megjegyzik és a saját hasznunkra fordíthatjuk. :D
2015. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Mellesleg mikor is van férfi nap? Hm na ugye? Húzzál el h.nap a boltba és vegyél a férjednek egy üveg bort/sört, csokit amit szeret. Oda vissza dolognak kéne ám lennie. :D
2015. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyél már nevetséges, mégis, minek a nőnap? Mekkora baromság ez már... Férfinap miért nincs akkor?
2015. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de feleslegesnek tartom ezt az "ünnepet". Nem is várok el a férfiaktól semmit.

Örülj annak, hogy szóban felköszönt, ha neked ez ennyire fontos.

2015. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Off: Ti, akik nem tudjátok mi a nőnap lényege és miért nincs férfinap, miért nem google-ztok rá, miért reklámozzátok hogy mennyire hülyék és tanulatlanok vagytok?
2015. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartok ilyen ünnepeket, ha nem lett volna minden tele a nőnappal, akkor nem is tudnék róla. Nő vagyok, tudom miért van nőnap, de akkor sem érdekel. Jó hogy nem fogok elvárni ajándékot azért, mert nőnek születtem. Nevetséges. Ennyi erővel kérek valamit minden nap, mert élek, kérek valamit a hosszú hajamért, meg a két szép szememért is. Persze.

Egyébként kérdező, ha ennyire elvárod az ajándékot, akkor hisztizd ki, ha meg nem tetszik a párod hozzáállása, akkor keress olyat, aki megvesz neked mindent. Ennyi. Bár ezen rinyálni szörnyen kicsinyes.

2015. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is Nő vagyok. Párommal nem találkoztam a hétvégén ), ritkán járok haza az egyetem mellett, ezen a hétvégén hazamentem, mert testvérem Zoltán.

Párom csak egy sms-t írt.. Azóta beszltünk telefonon az tesojának, anyjának vett bon-bont...(Velük lakik plusz édesapjával). Az elmúlt években én is kaptam.. Eléggé rosszul esett, hogy most meg még a vonat elé sem jött ki, máskor meg kijön.. :( Szóval kérdező valamilyen szinten értem a problémád.

2015. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, de a megsértődés nem megoldás. Ha zavar finoman közöld. Én ezt tettem!
2015. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!