Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Elég sok férfi barátom van,...

Elég sok férfi barátom van, miért nem köszönettek még fel?

Figyelt kérdés

1-2 ember mondta...

Gáz ha zavar ez a dolog?


2015. márc. 8. 14:37
 1/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Nagy valószínűséggel arról lehet szó, hogy leköti őket a munka és a mindennapi kihívások! És elfelejtették, hogy nő nap van, vagy mikor éppen eszükbe jutott akkor arról feledkeztek meg, hogy kit is kéne felköszönteni! Gondolok itt arra, hogy lehet nem mindenkivel találkozol mindennap stb...


Szerintem ne tulajdoníts neki nagy gondot! Mi férfiak már csak, ilyenek vagyunk!

Továbbá az én szerény véleményem szerint nem csak egy napon kell örvendeztetni a nőket! Így egyébként jómagam sem vagyok a rabja ezeknek a szokásoknak. Én senkinek nem mondtam...


És nem azért mert nem vagyok illedelmes vagy figyelmes!

A szükséges helyzetekben kellőképpen reagálok. A nőnap nem szükség helyzet!


Ellenben egy anyukának segítek feltenni a buszra a babkocsit, idős néniket a csomagokat stb...


Nem gáz ha zavar; csak felesleges érzelmeket ébresztesz önmagadban. Fogadd el, hogy nem fog mindenki felköszönteni minden adandó alkalommal. És ne ítéld el azokat akik megfeledkeznek egy ünnepi alkalomról!


25/F

2015. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mifelénk pl nem szokás mindenkit felköszönteni.

Van munkahelyi felköszöntés, családon belüli, de azon kívül nem szokás.

2015. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Gáz, igen.

A nőnapnak semmi értelme!

2015. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Boldog nőnapot! :)
2015. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
izé... milyen alkalomból is kellene felköszönteni?
2015. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok és falra mászok ettől a nőnapi hisztériától minden évben. Komolyan, miért vártok el ajándékot csak azért, mert puncival születtetek?

Kaptok rózsát meg csokit valentin napra, húsvétra, karácsonyi ajándékot, szülinapit, névnapit... miért kell még ilyeneken is hisztizni? Ez az "ünnep" a keményen dolgozó, jogaikért küzdő, kőkemény asszonyokért létrejött mozgalom volt, nem arról kéne szólnia, hogy mindenki követeli a semmiért a köszöntéseket meg az ajándékokat...

2015. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!