Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Hogy adjam oda az ajandekot? :D

Hogy adjam oda az ajandekot? :D

Figyelt kérdés
Szoval az osztalyban a lanyoknak viszek 1 doboz rafaellot igy nonap alkalmabol, + egy lanynak egy oreos milkat. Azt szeretnem kerdezni, hogy ti, (foleg lanyok^^) hogy orulnetek, hogy kapjatok meg az ajandekot?:D elore is koszonom a segitseget !!

2015. márc. 8. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Most ezen mit kell varialni basszus?

Ora elott/orak utan odamesz hozzajuk, oda adod es kesz.:D

2015. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy igen kevés lány osztálytársad van, vagy ritka burzsuj gyerek vagy. :D Amúgy szerintem egy szem belőle bőven elég, szerintem sokkal aranyosabb.
2015. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolta hogy a lányok között szétoszt egy doboz Rafaellot, az egyik lánynak pedig visz külön oreos milkát. De hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem is simán óra előtt add át nekik, meg kívánj boldog nőnapot. Vagy ha különlegesebb akarsz lenni, akkor még reggel rakd szét őket az osztályban, minden lány székére egy Rafaellot.
2015. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!