Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Jó ötlet lenne egy lánynak...

Jó ötlet lenne egy lánynak aki tetszik a csoki vag akármi mellé adni egy levelet amiben leirom hogy milyen különleges számra stb. vagy ezt inkább aznap facebookon?

Figyelt kérdés
Csak mert ez ilyen örök dolog lenne,de nem tudom hogy illene-e és hogy inkabb szemelyesen átadni vagy titokban elrejteni egyik ajándékjában
2017. febr. 28. 23:39
 1/8 anonim válasza:
Szerintem semmiképp ne Facebookon. Vagy a levél, vagy mondd el neki személyesen. Ha levelet írsz szerintem rejtsd el az ajándékban. Sok sikert ;) Majd írd meg mi volt. :)
2017. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából levél csak azért jutott eszembe mert az azért örök,nyilván nem dobja ki,egy facebook üzenetet is vissza lehet olvasni,de akkor is szebb.

Levél vagy személyesen?

2017. márc. 1. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Facebook semmiképp! Felejtsétek már el ezt mint ismerkedési felületet!
2017. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne a facebookon.

A kézzel írt levél az igazi!

2017. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyik sem. Mondd el személyesen.
2017. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is levél, de vesszők legyenek benne!
2017. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia. Igen a lányok nagyon szeretik a csokit. :) Az jó választás lesz biztos örülni fog neki ^^

Levelet írj neki persze saját kézzel ne pedig ki nyomtatott szöveget adj neki.


FaceBook-ot felejtsd el e téren...

Az valljuk be nem valami romantikus, lehet ezek után azt gondolja majd hogy félénk vagy hogy nem mered neki személyesen leírni. A lányok jobban örülnek annak ha személyesen történik meg a szerelem vallás nekik. Mivel lehet azt gondolná hogy át akarod verni..


Olvastam az előttem írott kommenteket is, és IGAZ!

Én is amellett döntenék, hogy ne a FaceBookon, de még csak ne is levélben. Jobb lenne ha személyesen TE MAGAD mondanád el neki, mikor nincs ott senki, vagy félre hívnád egy picit. Nem mindegyik lány szereti ha sokan vannak olyankor ott mert zavarba vannak. Bár ez attól függ.


Azért is lenne jó ha TE MAGAD mondanád meg neki, mert akkor egész végig te is, és ő is, egymás szemébe néznétek végig, és legalább a lány rájönne, arra hogy te komolyan gondolod, szóval nem viccelsz, nem vered át stb... :)


Lehet kicsit össze - vissza írtam bocsánat ><" ...


Nagyon aranyos vagy hogy ilyeneket kérdezel meg.:)

Remélem tudtam, és tudtunk segíteni neked. Sok sikert remélem sikerrel jársz majd! HAJRÁ!!

2017. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeen!:)
2017. márc. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!