Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Utálom a Nőnapot! Érez még...

Utálom a Nőnapot! Érez még így valaki?

Figyelt kérdés
Semmi értelme nincs . Kötelező “ünnep” . Ráadásul virágot is utálok kapni nem tehetek róla de nem szeretem. Nem értem azokat a nőket akik azért hisztiznek hogy nem köszöntötték fel őket. Szegeny férfiakon csattan az ostor hogy jajj de bunkó meg soher mert nem akarnak ilyen hülyeségekkel foglalkozni. Ha valaki szeret valakit nem csak ezen a napon kezeli nőként , meg am is egyenjogúság van akkor minek is ez a nap. Minek megkülönböztetni ennyire a két nemet?

2018. márc. 7. 15:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom, de nem is hisztizek, ha nem kapok semmit. Páromtól, apumtól, papámtól szoktam azért kapni.


Mondjuk, igaz, hogy nem szeretem ünnepelni a nőiességem, mert sajnos erről csak a petefészekgörcsök jutnak eszembe tavaly óta....

2018. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek! Diszkriminatív ez az ünnep, el kellene törölni.
2018. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemi megkülönböztetés? 1999. óta van férfinap is (november 19.). Éppen azzal a megfogalmazott céllal, hogy a fiúk és férfiak egészségére hívja fel a figyelmet és HANGSÚLYOZZA A NEMEK KÖZÖTTI EGYENLŐSÉGET. Ez egy olyan alkalom is, mely elítél minden a férfiak ellen szóló diszkriminációt és hangsúlyozza az elért eredményeiket a férfiak hozzájárulását a közösség, a család, a házasság és a gyerekekkel való törődésben, valamint elismeri a közösségben betöltött nélkülözhetetlen szerepüket.
2018. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
59%
Mégsem ünnepli nagyon senki... persze nőnapra meg az óvodások is verseket tanulnak a férfinapra meg annyit sem kapunk hogy nesze itt egy darab lego. De mind a kettő nagy hülyeség. Minek azt ünnepelni hogy melyik nembe tartozunk? Ennyi erővel már lehetne alkoholisták, vagy a lócitrom világnapja is...
2018. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a nőnap ugyan akkora hülyeség mint a valentin nap. ne csak egy napig villogjunk, játsszuk meg a másik iránti odafigyelést, hanem az év minden napján. Én mindig elfelejtem a nőnapot, csak meglepődök mikor valakitől kapok virágot.
2018. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
28%
Azért azt majd szereted, ha a kilenc hónap terhesség, 10 kg hízás majd kínkeserves szülés után a kölköd elédtol egy csokor virágot anyák napján,nem? Vagy ez is diszkriminatív? Megkülönbözteti a gyerekeseket a nem gyerekesektől? Néha elgondolkodom, hogy lehetek én is lány, mikor ilyenek is vannak mint te...
2018. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
33%
Hogy jött ez ide? Ez egy amolyan ajándék amit azért kapsz mert sikerült egészséges gyereket szülnöd. Akiknek meg nem lehet az majd örökbefogad egyet. Pár év múlva amúgy is elfelejti hogy nem az övé. Ezt nem lehet összevetni a nőnappal. Azt ajándékozni hogy véletlenszerűen nő lettél hülyeség. De az anyák megdolgoznak ezért. De miért nincsen apák napja? Ők is legalább annyit tesznek a családért mint az anyák ha nem többet. Ha már azt nézzük hogy sok helyen csak az apák dolgoznak, addig az anyák otthon vannak, főznek, takarítanak meg foglalkoznak a gyerekkel. Ez semmi ahhoz képest mint amit az apák csinálnak. Az én faterom pl volt hogy 2 napig nem láttam. Miért? Dolgozott hogy legyen mit ennünk, és legyen ruhánk. Pedig az sem leányálom hogy cukorbetegen, hasogat a háta, folyamat fáj a lába egész nap megállás nélkül, szívbetegen 500 km-et vezessen NAPONTA.
2018. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Egy anya felé minden nap ki kelll mutatni a szeretet. Nem csak a kötelező virágvásárlós napokon. Egy anyának nem kell ahoz virág se ajándék hogy tudja hogy a gyermeke önzetlenül szereti.
2018. márc. 7. 19:51
 9/26 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek veled utolsó!!
2018. márc. 7. 19:52
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

Én az olyan embereket utálom, akik képesek azon hisztizni, hogy más emberek ünnepelnek valamit, amivel senkinek nem ártanak.

Úristen, Jézusom, valaki virágot vett neked?! A Marika meg még csokit is kapott mellé? Felháborító, ocsmány, beteges szokás!

Azonnal eltörölni, örökre betiltani, a nőket fal mellé állítani! A virágot adó férfiak kezét eltörni!

Le az ünnepekkel! Le az örömmel! Le a mosollyal!

2018. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!