Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Minden lánynak kell virágot...

Minden lánynak kell virágot venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Gondoltam idén meglepem nőnap alkalmából a csajokat az osztályban. Nos, 1-2-vel a büdös életben nem beszéltem (8 év alatt->8 évfolyamos gimi) a többiekkel 1-1 szót szoktam váltani 2 lánnyal pedig nagyon jóban vagyok.

Arra gondoltam,hogy ennek a 2 hölgyeménynek veszek csak virágot, meg bonbont esetlet. Vagy mindegyiknek kell esetlegesen?

Milyen virágot adunk ilyenkor? A virágosnál szeretnék venni, és nem a kertünkből tépkedni, az olyan furcsa dolog!

Rózsát "nem vehetsz" a szerelem jele, de legszívesebben azt vennék mégis minőségibb és drágább virág mint egy gerbera vagy nem tudom mi. :D

Szóval mindegyiknek venni kell? És milyen virágot? :)

Köszönöm szépen a választ!



2019. febr. 16. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Annak vegyel, akinek akarsz és olyat, amilyet akarsz. Simán vihetsz rózsát is, ha az tetszik.
2019. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlenül kell venni mindenkinek. Nálunk mindig összedobták a fiúk a pénzt és abból vettek 1-1 szál virágot minden lánynak. Kedves gesztus.
2019. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Csak a szép lányoknak kell venni, egy egy csokor tulipántot!
2019. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Vehetsz nyugodtan rózsát,csak mondjuk ne vöröset
2019. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Rózsa necces, sokan félre értik és szerelmi vallomásnak veszik. Még szexuáli zaklatási vádat is kaptam munkahelyen, mert vittem kerti rózsát nőnapkor a kolléganőknek.

De te tudod. Lehet nem XXI. századi, mindenen megsértődő emberekkel dolgozol. Én igen.

2019. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
36%
Adjál nekik húsevő növényt
2019. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
5-ös..gondolkozz el magadon sűrgősen...
2019. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell mindenkinek, de számíts rá, higy ha a suliban adod oda, akkor nyilván téma lesztek...

Adhatsz tulipánt, orchideát.

2019. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én nőnapra még soha egyetlen lánynak sem vettem virágot, pláne olyanoknak nem, akikkel 8 év alatt egy szót sem váltottam. Ha mindenképpen virágot szeretnék venni, azt is csak annak venném, akivel komolyabb kapcsolatban vagyok már egy ideje (értsd: minimum fél éve mondjuk).
2019. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy nagyon szép gesztus, ezért én azt javaslom, hogy minden lányt köszönts fel 1 szál tavaszi virággal, azt is akivel nem beszélsz. A Lidl/ Aldi csokorba kötve árul tulipánt egészen elfogadható áron.
2019. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!