Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen virágot vegyek lánynak...

Milyen virágot vegyek lánynak 19-ik szülinapra?

Figyelt kérdés
Nincs köztünk semmi, de lehetne és mindenki azt hiszi együtt vagyunk csak titkoljuk ezért rózsát nem szeretnék
2016. máj. 28. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Én temetésre fekete rózsát vettem. 19-re nem tudom. Lehet oda is jó fekete rózsa..
2016. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köttess egy vidám vegyes csokrot. Lehet benne szellőrózsa, liliom. Bármi lehet igazából, csak krizantém ne legyen, az temetésre való.
2016. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy tulipános csokornak a legtöbb lány örül. de bazsarózsa is teljesen jó.illatos,mutatós és mégsem az a klasszikus rózsa.

amúgy ne a többiek véleményére adj, le van szarva mit gondolnak. olyat adj amilyet szeret és örülne neki:) ha nem tudod akkor az első kettő ötletem szerintem jó ,általában szeretik a lányok

2016. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bemész a virágboltba, és az eladótól kérsz segítséget, az is működhet, nekem még mindig segítettek hasonló helyzetben :)
2016. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!