Kezdőoldal » Ünnepek » Pünkösd » Hogy telik a pünkösd? Mivel...

Hogy telik a pünkösd? Mivel ünnepeltek? Tavaly mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Mi ugyanazt csináljuk minden évben, itthon vagyunk és a családdal ünneplünk, hasonlóan, mint a többi nagyobb ünnepen, csak most ki is lehet már menni, mert jó idő van, nem úgy mint mondjuk karácsonykor. Ti mivel ünnepeltek? Hogy telik eddig?

2021. máj. 24. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkásszállón hempergek németben, valószínűleg covidosan. És a Gyakorira írkálok.
2021. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom... :-( Isten áldjon!
2021. máj. 24. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Család egy része nem volt itthon, de beadandóra fókuszálva, azt még tudom hogy ma van hétfő és a héten lesz még egy vizsgám. 😅 Igyekszem nem szétesni.
2021. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Itt pocsék idő van, lóg az eső lába, várom a párom, akivel a háromnapos ünnepből talán jut - a COVID meg a szüleink miatt - fél óra egymásra. Ma kaptam meg a II. Pfizeremet, esik az eső, lehangolt vagyok és szomorú.
2021. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :-( Isten segítsen titeket és kívánom, hogy legyetek boldogok. Boldog pünkösdöt!
2021. máj. 24. 16:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok: köszönöm, köszönjük!
2021. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy nem ünnepeljük, mert nem értjük mit kéne. Kutyát sétáltatni se lehet ilyen időben rendesen, és ez az egész hétvégére igaz😕
2021. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7.


Sajnálom. :-/ Nálunk szerencsére tegnap nagyon jó, meleg, nyárias idő volt, volt egy kisebb eső, ezért reggelre lehűlt, de délre és délutánra megint meleg lett, viszont most már újra lehűlt egy kicsit.

2021. máj. 24. 19:37
 9/13 qkker1 ***** válasza:
88%
Punnyadok itthon, mint minden vallási ünnepen, mert ateistaként nem érint.
2021. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9.


Karácsonykor is??

A pünkösdnek egyébként nem csak vallási töltete van. Ekkor a tavasz beteljesedését és a nyár köszöntését is ünnepelik, valamint a testvériesség és megbékélés ünnepe is.

2021. máj. 24. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!