Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kedves Anyukák! Mit csináltato...

Annta kérdése:

Kedves Anyukák! Mit csináltatok másképp, amikor babával készültetek a karácsonyra?

Figyelt kérdés
11 hónapos lesz az ünnepkor a csöppem. Már most nagyon kell rá figyelni, mert borul. Sok időm nincs a háztartásra, takarításra, sütésre-főzésre, készülődésre mellette...

2019. okt. 13. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is 11 hónapos lesz a kicsi, a nagy 8 éves. Ugyanúgy sütöl, főzök, legfeljebb kicsit tovább tart majd, mert a kicsi a lábom alatt lesz. Semmi nem változik.
2019. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálok másképp semmit. Eddig se tízfogásos menüt és ezerféle sütit készítettünk, csak egyet-egyet, amit nagyon szeretünk.

Takarítás folyamatos, így nem kell különleges nagytakarítás Karácsony előtt.

Majd arra kell figyelni, hogy ne maradjon egy pillanatra se egyedül a fa közelében, nehogy magára rántsa esetleg.

2019. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Illetve azóta nagyobb a hangulat és élvezzük,hogy együtt ünnepelhetünk. Nem volt sosem rombolós,11 hónaposan ő díszítette az alját a fának. Emellett nekem mindenre volt és van is időm gyerek mellett,nem értem,mások miért úsznak el.
2019. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!