Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hányan vagyunk, akik a szilves...

Hányan vagyunk, akik a szilvesztert előreláthatóan a GYK előtt fogják tölteni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 05:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én csak munkaidőben vagyok itt, szóval biztos, hogy aznap nem. Idén koncertre megyek szilveszterkor, de 11re vége lesz, utána megyek egyből haza. Utálom a tömeget, ilyenkor ha nincs valami jó házibuli (és idén nincs), akkor inkább nem mozdulok ki.
2019. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a GYK előtt fogom tölteni, hanem a Netflix + Reddit előtt, valószínűleg. :D
2019. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 treagu0311 válasza:
Közös programba benne lennèk vad idegenekkel! Előreláthatólag nem lesz semmilyen programom. 23/F
2019. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ugy nez hogy enisxd szoval ha valaki inna, akar mekiben toltene a szilvesztertxd benne vagyok (gyorben leszek)
2019. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon szomorú, ha valakinek a GYIK jelenti a kizárólagos programot!

Azt szokták mondani, az ünnep nem magától lesz jó vagy rossz, mindig olyanná válik, amivé mi magunk tesszük! Kedvenc nagynéném soha nem siránkozott, pedig egyetlen kislányuk a szülés utáni napon meghalt. Őt persze megsiratták, örök fájó pont maradt, de az életkedvük nem ment el véglegesen. Mikor kamasz voltam elhunyt a férje is. Mindezek ellenére nagyon tudott örülni a életnek. A mai emberek megirigyelhetnék, példát vehetnének róla! Ha egyedül volt ünnepnapon, akkor is szépen, meghitten megünnepelte. (természetesen, amikor lehetett rokonokkal ünnepelt) Nem volt internet, tévécsatorna is csak kettő volt. Mégsem estek kétségbe az emberek, hogy mivel töltsék az ünneplést!

Jók a modern dolgok, de nem szabadna függővé válni tőlük! Főként nem szabadna ezekhez mérni, igazítani az életeket!

2019. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is
2019. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15

Köszönjük a tanácsadást (bár ez a válasz, nem tudom minek akart számítani).

Régebben a magányos(abb) emberek a könyvük elé ültek általában. Nyugi, akkor is kritizálták azokat, akik nem a társadalmi többség által elképzelt életet élték. Nem változott a világ semmit.

2019. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jelen.
2019. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!