Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Vannak még mások is akik a...

Vannak még mások is akik a szilvesztert filmezéssel és sorozat maratonnal töltik?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Én. Aztán lefekszek és átalszom az éjfélt, a fene se virraszt, ez is ugyanolyan nap mint a többi.
2019. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én. Van egy rahedli DVDm, VHSem, amiket mind agyon néztem már, de beteszek párat, hogy elmenjen az idő.
2019. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még nem is biztos, hogy otthon töltöm. Pedig a program ez lenne.

Kamionozok és itt ragadtam Angliában, mert illegális bevándorlókat találtak a rakomány között így már ünnepekre nem engedtek haza.

Végülis családom nincs, úgyhogy annyira nem hat meg... Majd lesz valami.

De ha hazaérek addigra akkor az lesz a terv amit írtál kedves kérdező

2019. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én utálom a szilvesztert, soha nem bulizom, az alkoholt sem szeretem, úgyhogy az a tervem, hogy otthon maradok, filmeket és videókat nézek, aztán alszom.
2019. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Úgy néz ki, hogy nekem is az lesz. Elvileg egy pár ismerőssel gyűltem volna össze valakinél, de úgy néz ki nem lesz belőle semmi.
2019. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Én is ilyen vagyok, kibuliztam magam, most már a csendet és a nyugalmat többre becsülöm. Számítógépes játékok, fantasztikus filmek, egy kis chatelés, este 10 körül fekvés, majd felugrás az armageddonra, ami a rakétázás és nem a világvége, utána még 1 óra ébrenlét, aztán ~1 óra körül csend lesz, lehet ismét aludni, majd reggel 7-8 körül kelés, és elégedett megállapítása annak, hogy ebben a fene nagy csendben, amikor az utcán percenként egy autó megy el, milyen ritka is ez a pillanat, egy kis reggeli elmélkedés az emberekről úgy általánosságban, majd visszazökkenés a valóságba, mert arra ócsudok, hogy egy paraszt a kapunk elé hányt.

Szilveszter, én így szeretlek. :-)

2019. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pingvinharcos01 válasza:
Mi megvárjuk az éjfélt és bekapcsoljuk a zenét és hajnalig bulizunk de volt már olyan is hogy így néztem a Gotham című sorozatokat.
2019. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen szerettem a szilveszteri TV és rádió műsorokat. De a mostaniak a nyomába sem érnek a régieknek. Nincsennek már jó humoristák, kabaré szerzők. Butul az emberiség! Inkább lefekszem aludni a megszokott időben, addig meg nézem valamelyik tudományos csatornát.
2019. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bár már késői a válaszom, de még mindig helytálló. Ne aggódj emiatt, ha ezt preferálod. Én minden szilvesztert így töltök, és teljesen boldog vagyok ezzel. :) Soha életemben nem voltam nagy bulis típus, alkoholt sem iszom. Azért a kis gyerekpezsgőt megvettem, nagymamámmal ketten fogyasztottunk egy pohárkával belőle éjfélkor, és megvacsoráztunk együtt, aztán ennyi.
2020. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!