Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Te hol fogod eltölteni idén a...

Te hol fogod eltölteni idén a Szilvesztert?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 16:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Goa partyra megyek.
2019. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%
Mivel sikerült karácsony után rájönnünk a barátommal, hogy a pár hete tartó "kapcsolatunk" semerre sem tart, ezért szép és intelligens 21 éves lány létemre itthon leszek egyedül és random filmekre fogom átsírni magam az új évbe.
2019. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Itthon
2019. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Itthon, baráti társasággal, idén nálunk.

7 gyerek, 8 felnőtt.

2019. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, miért pontozzák le a válaszokat.
2019. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%
itthon
2019. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
62%

Házibuliban. 20 an leszünk. Én mindenkit felpontoztam :) mind hasznos volt.

Régen mamánál töltöttem mindig mikor kicsi voltam, nagyon élveztem, csak mikor már kezdtem serdülni kértem anyát, hogy abban az évben had töltsem egy barátnőmnél a szilvesztert. Nem ittunk, hülyéskedtünk, szétröhögtük magunkat a most már retronak számító mémeken, táncoltunk meg néztük az animaxot. Aztán ez kétszer volt, majd egy másik barátnőm szüleinél már 4en buliztunk együtt de pia nélkül. Ekkor 15 lehettem. Aztán amikor megismertem a páromat, már a barátnőimmel nála tartunk házibulit, úgy hogy ott van ő, a barátai meg mi a lányokkal :) most 21 vagyok.

Nálunk mama vigyáz a kicsikre, így ő is boldog, anya meg apa pedig szintén kimozdulnak házibuliba, csak ők felnőtt körben

De amúgy én várom azt az időszakot amikor csak kettesben leszünk a párommal. Ez is egy nap, csak egy nagyszerű alkalom a bulizásra és míg fiatal vagyok megragadom. Igaz, nem félek attól, hogy egyedül legyek. Tuti feltalálnám magam, sorikat néznék, meg zenét hallgatnék, főznék valamit.

2019. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Itthon!

Sajnos azt tapasztaltam meg a szorakozohelyekkel kapcsolatosan hogy a sok kis gyoker aki az ev tobbi napjan nem megy sehova ezen az egy esten azt hiszi o a meno meg stb...borzaszto

2019. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Itthon.
2019. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Itthon bőgök egyedül. Hívtak több helyre is, de egészen felfoghatatlan okok miatt nem jutottam el.

Nagyon szar évem volt. Jó lett volna ha legalább a végét jól zárhatom.

2019. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!