Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Veletek mi történt eddig...

Veletek mi történt eddig 2020-ban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 18:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Semmi érdekes. Az időm felét a munkahelyen töltöttem, a másik felét az orvosi váróban, pont úgy mint 2019-ben. Ez is olyan év lesz mint a többi.
2020. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Dolgoztam meg megnéztem a Star Warst
2020. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Hányinger, hasmenés, láz, végtag fájdalom, gyomor hurut... 😢
2020. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%

Jókat ettem. Egyelőre még itthon vagyok a családommal, össze is vesztem velük ma, úgy néz ki, hogy jövök vissza haza, mert nem bírom azt a helyzetet ahogy akkor élek amikor nem itthon vagyok, elkezdtem intèzmènyekkel levelezni, de még egyelőre semmi hír nincs. Még minimum kétszer-hàromszor vissza kell majd mennem, hogy hazahozhassam minden cuccomat, vissza kell majd adnom az albérletemet és fel kell mondanom, emiatt nagyon ideges vagyok napok óta. Készülök szakítani a párommal is. Sokat nèzelődöm munka után, de ebben a megyében semmifèle munkalehetősèg nincsen, szóval elő kell majd vennem az ismerőseimet. Voltam a hivatalban is, legalább egy dolgot sikerült ott elintéznem(úgy néz ki).

Ja, és még az éven nem dohányoztam, ami nem újévi fogadalom volt, csak a családom veszekszik velem, ha kimegyek(20 éves vagyok, a pénzt én keresem meg rá, csak a jövőbeli költözés miatt nézelődöm munka után helyben), szóval már kezdek meghalni egy slukkèrt.

Röviden ennyi.

2020. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%
Egy napot dolgoztam, egyébként pihi, olvasás, mozgás, tanulás.
2020. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Megjártam két napra a kórházat betegség miatt.
2020. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:

2-án és másnap már mentem be. A tavaly óta ígért fizuemelésről lapít a főnököm. Reméltem ezzel kezd, ha már "Karácsonyra" nrm kaptam meg. Tévedtem. Azóta jelentkeztem pár helyre.


Ezen kívül semmi nagyon különös történés nincs.

2020. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%

Ettem, aludtam, gameltem, kosaraztam, olvastam, tanultam, nevettem (sokat).


És nem tettem újevi fogadalmat, ennyivel kevesebb stressz az életemben :) Nem azért fog 180fokos fordulatot venni az életem, mert a Föld körbeért a Nap körül :D


17L

2020. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
45%
Emeld már majd ki ezt dec.31-én :D
2020. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
82%
Nyertem kaparóson egy nagy semmit!
2020. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!