Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Veletek mi történt eddig...

Veletek mi történt eddig 2020-ban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 18:30
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
51%
Én menyasszony lettem ! <3 <3 <3
2020. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
75%

Számomra borzalmasan indult ez az év!

Halál eset, szakítás, lebetegedés, anyagi csönd!

2020. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Eddig eléggé felemás események történtek (sikerült egy nagyon-nagyon nehéz konfliktushelyzetet úgy-ahogy áthidalni valamennyire...)


De majd a későbbiekben elválik, hogy mi lesz még... egyelőre érdemesnek tartom a "kivárás" technikáját.

2020. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
30%
Elkaptam a koronavírust.
2020. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

23-as válaszoló vagyok.


Azt a bizonyos "nagyon-nagyon nehéz konfliktushelyzetet" HIHETETLENÜL SIMÁN MEGOLDOTTAM NAGY SOKÁRA - de végül mások révén mégsem működött tovább a kapcsolat...


Elfáradtam - és amikor majdnem beértem a RÉVBE TÉNYLEG - úgy döntöttem, hogy mégiscsak feladom. (Életem ELSŐ IGAZI NAGY sikere lett volna önállóan...)


Ui: nyilván a koronavírus járvány is elég sok mindent átalakított, azért sem örvendhettem a jelenleginél nagyobb "dicsőségnek". Na, mindegy.

2020. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottunk a barátnőmmel

:'( thanks to Covid...


Egyetemi hallgató lettem

Ilyenek

Nyugis év eddig, de elég szarul indult

2020. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

23-as és 25-ös válaszoló vagyok.


Továbbra is érdekesen alakul ugyanaz a történet - mindössze a koronavírus járvány az, ami TÚL VISSZÁS HELYZETET OKOZ A SZOCIÁLIS JELLEGŰ KAPCSOLATAIMBAN.


Esetleg van más is rajtam kívül, akinek ugyanez a vírus ÍRTA ÁT VALAMILYEN MÓDON A SZOCIÁLIS KAPCSOLATAIT? Ha igen, pozitívan vagy negatívan befolyásolta az életminőségét? (Szerintem a 2020-as év főként erről a "kellemetlen látogatóról" szól...)

2020. okt. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27 nekem mondhatni pozitívan, és negatívan is.

Pozitív: volt egy barátnőm, észre se vettem, hogy lehúz, depressziós lettem. Majd ez fokozódott a karantén alatt is, elkezdtünk veszekedni is, egyre többet. Többször volt, hogy napokig nem beszéltünk, és olyankor éreztem hogy jobban vagyok. Úgyhogy nehezen, de kimondtam hogy ennek itt és most vége, utána kis idő alatt el is illant minden rossz érzés :)

Negatív: volt egy pasi, akivel láthatóan volt szikra, vagy kisebb lángok, amit a karantén ideje elolthatott benne. Azóta már nem keresi a társaságom, nem olyan közvetlen. Ez sajnos így alakult, nyilván sajnálom a helyzetet, de erőltetni felesleges. Valószínűleg bennem több volt az érzelem, mert bennem megmaradt - akár a mai napig, ami mostmár csak viszonzatlan, majd elmúlik :)

2020. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
53%

Kiléptem egy fertőző kapcsolatból, szingli lettem, aztán kimentem külföldre és a vírus miatt ott ragadtam közel négy hónapig, alig tudtam hazajönni. Hazajöttem, megismertem egy másik pasit, akivel kialakult egy laza kapcsolat, viszonylag tök jól elvagyunk azóta. Munkát kerestem egész évben, de kb minden befagyott. A volt munkahelyemről elküldtek közel mindenkit. Készülök a szakmunkás vizsgámra, volt nekünk is online oktatás is(szörnyű volt), de most már be kell járni, de szeretem. Rájöttem, hogy mik a hiànyossàgaim még, és ezen szeretnék majd még változtatni. Várok még, hogy mi jön, ígértek nekem ismerősök ezt azt, munkával kapcsolatban, de annyira nem hiszek benne, mondjuk más választásom úgy sincs, mert tényleg be van minden fagyva. Elkezdtem angolul tanulni, azzal jól is haladok.

Legyőztem a mély víztől való félelmemet. Májusban vizsgázom, egyelőre nem félek tőle, de van mit tanulnom rá. Hamarosan bele is kezdek szerintem.

2020. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!