Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért nem tudják legalább...

Miért nem tudják legalább idén nélkülözni az emberek a tűzijátékozást, petárdázást illetve magát az egész ünneplést?

Figyelt kérdés

Tegnap este elszökött a kutyám mert a faluba már petárdáztak. Szerencsére ma délelőtt meglett. Tudom, hogy én voltam a hülye, hogy nem zártam be de nem számoltam azzal, hogy idén ilyen korán kezdik.

Most barkácsoltam neki egy kis kuckót ahova majd estére bezárom.


Minden évben szoktam ilyet csinálni de eddig elég volt karácsonyra elkészíteni, sose durrogtattak hamarabb.



Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy most miért van erre szükség? Szerintem figyelembe kellene venni azt is, hogy sokaknak nagy károsodást okozott ez a vírus mind anyagilag, mind pedig mentálisan. Nem nagyon érzem azt, hogy helye van most ilyen nagy fokú ünneplésnek. Sokak szerintem most csak próbálják elfelejteni, hogy ünnepek vannak és túlélő üzemmódra kapcsoltak. De egyszerűen lehetetlen másra koncentrálni ha a durrogtatással meg pontosan az ünneplést fejezik ki.


Nincs amúgy alapvetően bajom a tűzijátéskozással, tudomásul vettem, hogy a hagyományokhoz tartozik de amikor naponta több százan károsulnak meg valahogy morbidnak tartom.


Miért van most erre szükség durrogtatók?



2020. dec. 6. 14:19
1 2
 11/11 Sajtoslángos_21 válasza:
10: Nem csak nálunk illegális, mellesleg miért jó a petárda? Beb@szni ártatlan emberek udvarába vagy talán a kocsi alá dobni jó? Magánterületen viszont lehetne legálissá tenni ha már a sok barom nem bír magával, ott a saját udvarukba dobálják nyugodtan.
2021. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!